Pokemon GO Charizard Nasıl Bulunur

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere pokemon go oyunu için charizard bulmayı anlatacağım.

Önceki pikachu bulma taktiği adlı yazımda aslında oyun hakkında detaylı bilgiler vermiştim.Ama şimdi biraz daha bahsedeyim.

Oyun tüm dünyayı kavurmaya başladı.50 milyondan fazla indirme olduğu haberleri yayılıyor ki bu legal olarak indirme diyebilirim.Oyunun apk versiyonunu da indirenleri hesaba katarsak minimum 100 milyon indirme yapılmış diyebiliriz.

Şimdi gelelim asıl konumuza.Pokemon GO oyununda charizard’ı nasıl yakalayabiliriz sorusunun cevabına.Aslında cevap tam olarak belli değil.Çünkü Charizard’ın belli bir mekanı yok.Yani her yerde bulunabilir.

Pokomen Go da pokemonlar haritada rastgele çıktığı için charizardın da belli bir mekanı yoktur.Yani şöyle düşünelim pikachuyu yakalamak için elektrik santraline gitmeye gerek yok veya squirtle için deniz kenarlarına gitmeye gerek yok.Bu durum charizard için de geçerli charizard ateş pokemonu olduğu için charizardı yakalamak için yanardağ kenarlarına veya yangın çıkmış bir yere gitmeye gerek yok.

Dediğim gibi pokemonlar haritada tamamen rastgele çıkıyor.Yani charizard cami yanında da çıkabilir herhangi bir parkda da bulunabilir.Tabii ki en güçlü pokemonlardan birisi olduğu için çok zor bulunur.O yüzden sürekli gezinti yapmanız gerekiyor charizardı bulmak için.

Özet olarak charizardı yakalamak için belli bir mekan yoktur.Rastgele her yerde karşınıza çıkabilir.Charizard’ı bulmak için sürekli gezmemiz gerekmektedir.

Umarım faydalı olur.Herkese iyi eğlenceler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir