Pokemon GO Pikachu Bulma Taktiği

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere pokemon go oyununda pikachu bulma taktiğini anlatacağım.

Pikachu go oyunu tüm dünyayı sarmış durumda diyebilirim.Oyun henüz Türkiye’de çıkmadı ama apk olarak indirip kuran yüz binlerce insan mevcut.Aynı şekilde diğer ülkelerde de apk şeklinde indirip oynayan bir sürü oyuncu var.Oyun gerçek zamanlı harita üzerinden oynandığı için çok tuttu diyebilirim.Çünkü böyle bir oyun daha önce üretilmemişti.İlkler her zaman tutar diye bir atasözü vardır.Tam da burada geçerli oldu diyebilirim.

Lafı uzatmadan pokemon go pikachu yakalama taktiğini anlatayım.Oyuna başladığınızda oyun size 3 adet hediye pokemon veriyor.Bunlar genelde Charmander,Squirtle ve Bulbasaur oluyor.

pokemon go pikachu bulma taktiği 1

Normalde bu 3 pokemonu da envanterinize alabiliyorsunuz.Lakin pikachuyu almak için bunları es geçiyorsunuz ve biraz gezintiye başlıyorsunuz.Yani bu 3 pokemonu hemen almadan başka yerleri gezerseniz sizin karşınıza 4. bir pokemon olarak pikachu belirecek.

pokemon go pikachu bulma taktiği 2

Resimde de gördüğünüz gibi ilk 3 pokemonu yakalamadık ve bekledik.Karşımıza 4. bir pokemon olarak pikachu çıktı.Haliyle hemen onu yakalıyoruz ve pikachunun sahibi oluyoruz.

Evet taktiğimiz bu şekildedir.Sizler de pikachuya sahip olmak istiyorsanız oyunun verdiği ilk 3 pokemonu almayıp biraz gezintiye çıkıyorsunuz veya bekliyorsunuz.Sonrasında karşınıza kendiliğinden pikachu çıkacaktır.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir