PTT Kargo Şubeleri Çalışma Saatleri

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere PTT kargo şubelerinin çalışma saatlerini yani kaçta açılıp kaçta kapandıklarını paylaşacağız.

PTT kargo ülkemizdeki en iyi kargo firmalarından birisidir. İllaki rastlamıştırsınız internetten online alışveriş yapınca kargo ile ödeme kısmında ptt kargonun uygun fiyattan kargo çektiğine. Hatta bazı zamanlar ücretsiz kargo kampanyaları da oluyor. Elbette diğer kargo şirketleri de indirimli fiyat koyabiliyor fakat ptt kargonun gördüğümüz kadarıyla daha fazla indirimi mevcut.

PTT kargoda eğersiz evde yoksanız kargonuz en yakın şubeye gider. Sizler de oraya girip mesai saatleri içerisinde kargonuzu almalısınız. İşte bu yüzden ptt kargonun kaçta açılıp kaçta kapandığını iyice bilmek gerekiyor ki kapalı olduğu saatlerde boşuna şubeye gitmeyesiniz. Şimdi ptt kargo çalışma saatlerini gün gün sizlere iletelim.

PTT Kargo Şubeleri Çalışma Saatleri

  • Pazartesi ==> 08:30 – 17:30
  • Salı ==> 08:30 – 17:30
  • Çarşamba ==> 08:30 – 17:30
  • Perşembe ==> 08:30 – 17:30
  • Cuma ==> 08:30 – 17:30
  • Cumartesi ==> Hafta sonu kapalıdır! Fakat cumartesi günleri bazı şubeler öğlene kadar çalışıyor.
  • Pazar ==> Hafta sonu kapalıdır!

PTT kargo şubeleri hafta içi sabah saat 08:30’da açılır ve akşam saat 17:30’da kapanır. 12:30-13:30 arasında ise 1 saat öğle molası mevcuttur. Fakat bazı şubelerde öğle molası verilmediğinde akşam 17:00’da şubeler kapanmaktadır. Ayrıca cumartesi günleri de bazı büyük şubeler öğlen saatine kadar çalışıyor. Bunun dışında hafta sonları maalesef ptt kargo şubeleri kapalıdır.

Ayrıca eğer size en yakın ptt kargo şubesinin nerede olduğunu bilmiyorsanız “enyakinptt.ptt.gov.tr/Enyakinptt/” buradaki siteye girip size en yakın ptt şubesine bakabilirsiniz ve kargonuzu almak için oraya gidebilirsiniz.

Son olarak PTT kargo müşteri temsilcisine “444 1 788” numarasından bağlanabilirsiniz. Teşekkürler iyi çalışmalar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir