r10.net Ücretsiz Üye Olma Yöntemi

Merhaba arkadaşlar bu yazımda r10.net sitesi için ücretsiz davetiye alma taktiğini anlatacağım.

Günümüzde en popüler webmaster forum sitelerinden biri olan r10.net sitesine davetiye ile üye olunabiliyor.Tabii bir de doğru bir şekilde mail yollarsanız üye olma şansınız da var.

Öncelikle bu dediğim taktik 2. plan içindir.Yani varsa arkadaşınız onlardan davetiye alın ve üye olun.Eğer r10 dan tanıdık kimseniz yoksa bu yöntem tam size göre.

Gelelim taktiğimize;

Öncelikle r10 sitesi üye olurken kendi sitenize ait bir mail adresi istiyor.Mesela [email protected], [email protected] gibi.Bu tarz mail adresiniz yoksa davetiye olsa bile üye olamazsınız.Öncelikle bu tarz mail adresi edinmeniz gerekiyor.

İşte asıl taktiğimiz burada zaten.Eğer siz …@siteismi.com olarak değil de …@gittigidiyor.com veya …@teknosa.com.tr tarzında kurumsal sitelerin mail adreslerine sahip olursanız çok kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

Örneğin [email protected] tarzında bir mail adresine sahipsiniz.Bununla eğer başvuru yaparsanız r10 yönetimine hemen kabul edilirsiniz.Çünkü kurumsal ve ünlü bir mail adresine sahip olduğunuz için gözü kapalı üye yapıyorlar sizi.

Şimdi gelelim bu mail adreslerine nasıl sahip oluruz onun cevabını vermeye.Eğer bu şirketlerde çalışıyorsanız zaten bu tarz mail adreslerini kolaylıkla alabilirsiniz.Başka türlü bu tarz mail adresleri nasıl alınıyor henüz bir bilgim yok.Öğrendiğim zaman bu konuya ilave edeceğim.

Son olarak da başvuru formunu güzel bir biçimde doldurmanız gerekiyor.Referanslarınız varsa hepsini yazın.Detaylı bir şekilde internetle ilgili ne kadar olaylarınız,başarılarınız,bilgileriniz varsa yazın.Kısacası her türlü ayrıntıyı atlamadan detaylı bir şekilde web hayatınızı anlatın 🙂 Mail adresiniz de kurumsal bir ad taşırsa bu iş tamamdır diyebiliriz.

Bunlara ek olarak “Aranızda olmaktan mutluluk duyarım.” tarzı cümlelerde yazabilirsiniz.Herkese bol şans umarım üye olabilirsiniz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir