R10’da Ticaret Puanı (iTrade) Nasıl Gönderilir?

Herkese selamlar bu yazımızda sizlere r10.net sitesinde başka birine +1 veya -1 itrade yani ticaret puanı nasıl gönderilir onu anlatacağız.

Türkiye’nin en iyi webmaster platformu olarak kabul edilen r10.net günlük yüzlerce ticarete ev sahipliği yapıyor. Web site işleri alanında ticaret yapmak isterseniz bu siteye kesinlikle üye olmanızı tavsiye ederiz. Gerçekten web alanında her türlü alım satım yapabilirsiniz. Ticaret yaptıktan sonra da haliyle karşılıklı olarak ticaret puanı yollayabilirsiniz. Bu sayede ticaret puanınızı arttırabilir ve profilinizin ticaret hacmini büyütebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda wmaracı sitesinde ticaret puanı nasıl gönderilir onu anlatmıştık. Şimdi de r10.net sitesinde karşı tarafa +1 veya -1 itrade yani ticaret puanı nasıl yollanır onu paylaşacağız. Hemen anlatıma geçelim.

1-) r10.net de bir kişiye ticaret puanı göndermek için öncelikle o kişinin profilini açıyoruz. Ardından profil resminin ve isminin sağ aşağısında bulunan “Ticaret Puanı Gönder” butonuna basıyoruz.

2-) Sonrasında ticaret puanı yollamak için açılan sayfada boş yerleri doldurmamız gerekiyor. Siz kısmına alıcı mısınız yoksa satıcı mısınız onu seçiyorsunuz.Genel deneyiminiz kısmını ticaret olumlu geçtiyse +1 olumsuz ise -1 olarak seçiyorsunuz. Ardından kısa bir yorum ve konu url’sini ekliyorsunuz.

3-) Son olarak ticaret hakkında bir yorum yazıyorsunuz ve en alttaki “Cevapla” butonuna basıyorsunuz.

4-) Bu şekilde karşı taraftaki bir kişiye ticaret puanı göndermiş olursunuz. Bu anlatım r10 modern tema üzerinden anlatılmıştır. Eski default üzerinden ticaret puanı da gönderiliyor. Oradaki de wmaracındaki sisteme benzediği için bir önceki konumuza bakabilirsiniz.

Umarız yararlı olur. Herkese iyi ticaretler iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

  1. r10’dan ticaret yapılarak para kazanılabiliyor mu?

    1. Evet forumda ticaret yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir