Rüyada Kedi Görmek

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere rüyada kedi görmenin tabirini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Rüyada kedi görülmesi değişik şekillerde tabir olunmaktadır.Bazı alimlerin yorumlarına göre açıklayalım.

İbn-i Sirin’in Yorumuna Göre Rüyada Kedi Görmek;

Rüyada kedi görülmesi rüya sahibinin ev halkından birisi ile tabir olunmaktadır. Genelde rüyada kedi görülmesi kötü bir kadın olarak yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında bir kedi tarafından ısırıldığını görmesi o kimsenin hasta olacağına,kişinin rüyasında bir ev kedisi tarafından ısırıldığını görmesi ise bu rüyanın aksine olarak içinde bulunduğu seneyi huzur ve rahatlık içinde geçireceğine işaret eder.

Rüyanızda kedinizi sattığınızı görmeniz malınızı başkalarına dağıtacağınıza, rüyanızda bir ev kedisi olduğunuzu ve bir minder üzerinde uyuduğunuzu görmeniz hayatınız boyunca rahat yüzü görmeyeceğinize ve hiç bir işte temel atamayacağınıza yorumlanır.

Rüyanızda kendinizin bir kedi olduğunuzu ve bir başka kedinin hücumuna uğradığınızı görmeniz kötü bir iş yapmak maksadıyla ahlaksız bir kimse ile arkadaş olup ve onunla da anlaşamayıp kavga edeceğinize delalet eder.

İmam-ı Nablusi’nin Yorumuna Göre Rüyada Kedi Görmek;

Rüyada kedi görülmesi ev hanımı için eziyet görmeye, evlat için düşman kazanmaya, hırsızlığa ve zinaya veya vefasızlığa işaret eder.

Bazı Tabircilere Göre Rüyada Kedi Görmek;

Bir kimsenin rüyasında Van veya Ankara kedisi görmesi hayra, neşeye ve sevince yorumlanır.Bir kişinin rüyasında bir Siyam kedisi görmesi o kimsenin yumuşak huylu bir arkadaşının olacağına, eğer bekar ise bu huyda bir hanımla evleneceğine, eğer evli ise bu huyda birtakım arkadaşlarının olacağına ve onlarla sohbet edeceğine, kişinin rüyasında vahşi bir yaban kedisi görmesi o kimsenin huysuz ve kıskanç bir eşinin olduğuna işaretle tabir olunmaktadır.

Kirmani’nin Yorumuna Göre Rüyada Kedi Görmek;

Rüyanızda bir kedi öldürdüğünüzü görmeniz sizin bir hırsızı yakalayarak emniyet güçlerine teslim edeceğinize, rüyanızda bir kedi ile oynadığınızı ve hayvanın sizi tırmaladığınızı veya ısırdığını görmeniz uzun süren bir hastalığa yakalanacağınıza ve sonra da şifa bulup iyileşeceğinize ve nihayet bir sıkıntıya maruz kalacağınıza, sonra da bundan kurtulacağınıza delaletle tabir olunur.

Mayıs 8, 2017

Rüyada Para Görmek

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir