Samsung Galaxy S9 ve S9+ Fiyatları Ne Kadardır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Samsung’un yeni çıkan telefonu Galaxy S9 ve S9+ modellerinin fiyatları ne kadardır onu paylaşacağız.

Samsung geçtiğimiz pazar günü Barcelona’daki özel konferansta Samsung’un yeni telefonu galaxy s9 ve s9+ modellerini tanıttı.Telefon gerçekten her haliyle şuanda dünyanın en iyi akıllı telefonu konumundadır diyebiliriz.Özellikle kameraya gelen bir çok yenilik var bunlardan en önemlisi telefon sanki özel fotoğraf makineleriyle resim çekilmişcesine kalite sağlayacak.Bu da tabii ki bazı kişilere göre telefonu alınabilir kılıyor.Her ne kadar durum böyle olsa da telefon yeni çıktığı için biraz pahalı fiyatta satılıyor.

Telefon henüz yeni çıktı fakat ülkemizdeki bazı e-ticaret sitelerinde satılmaya başlandı bile.Mesela teknosada samsung galaxy s9+ fiyatı 5199 tl dir.Aynı şekilde hepsiburada’da ise samsung galaxy s9 fiyatı 5199 tl dir.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar zaten sitesine girince de karşınıza çıkacaktır.Kısacası samsung galaxy s9 ve s9 plus telefonlarının ortalama fiyatları 5 bin tl civarında değişmektedir.

Fakat sizin de tahmin edeceğiniz üzere aradan 4-5 ay gibi bir süre geçtiğinde bu telefonların da ucuzladığını göreceğiz.Bu yüzden illaki bu telefonu almak istiyorum diyorsanız şimdiden sabredip ilerleyen zamanlarda almayı düşünebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.Bu yazımızda galaxy s9 ve s9 plus modellerinin ortalama Türkiye satış fiyatını paylaştık.Umarız faydalı olur.Herkese teşekkürler yorumlarınızı bekliyoruz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir