Silkroad Element of Destruction Ne İşe Yarar, Nereden Çıkar, Nasıl Elde Edilir?

Merhabalar bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da Element of Destruction itemi ne işe yarıyor ve nereden elde ediliyor kısaca onu anlatacağız.

Silkroad Online’a yeni gelen 15-17 dg itemlerle birlikte bazı yeni itemler de geldi. Bunlardan birisi de “Element of Destruction” eşyasıdır. Şimdi bu item hakkında kısaca bilgilendirme yapalım.

Element of Destruction Nedir, Ne İşe Yarıyor?

Element of Destruction, alchemy craft malzemelerinden birisidir. Oyunda genellikle Silkroad Box kutusu içerisinden çıktığı için birçok oyuncu tarafından bilinen fakat ne işe yaradığı bilinmeyen bir itemdir. Bu itemin tam olarak ne işe yaradığını ve nerelerde kullanıldığını bilmiyoruz. Yaptığımız araştırmalara göre itemin ne işe yaradığını tam olarak bulamadık. Fakat 23 dg ultimate item yapımında veya yüksek dg item yapımında kullanılabilen bir eşya olabilir. Veya yüksek seviye itemler için gerekli olan socket stone vs. şeylerde kullanılan bir eşya olabilir. Fakat dediğimiz gibi alchemy crafting eşyasıdır.

Şimdi bu itemin nasıl üretildiğini öğrenelim.

Element of Destruction Nasıl Elde Edilir?

İlk olarak 14dg ve üzeri bir itemi kırdırdığınızda Element of Destruction itemi kazanabilirsiniz. 14dg ve üzeri itemi kırdırmak için “Advanced Destroyer Rondo” itemi gerekiyor. Bunu yüzükçüden temin edebilirsiniz.

Element of Destruction itemini Silkroad Box kutusunu açarak da kazanabilirsiniz. Ek olarak “Advanced Element of Destruction” itemi de yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yüzükçüden “Learn Recipe” kısmına giriyoruz.

Ardından alttaki “Advanced Alchemy” kısmına giriyoruz. Buradan üstteki “Advanced Element of Destruction Recipe” butonuna basıp alttaki “Learn Recipe” butonuna basıyoruz.

Bu sayede yeni bir craft öğrenmiş oluyoruz. Ardından sağ alttan “Menü” kısmına basıyoruz ve oradan da “Craft” kısmına basıyoruz.

Buradan en alttaki “Advanced Alchemy” kısmına girip oradan da alttaki yere basıyoruz. Ardından “Craft” butonuna tıklıyoruz.

İşte buraya Element of Destruction iteminden 10 tane koyup craft yaparsanız oyun size 1 adet “Advanced Element of Destruction” itemi verecektir.

Ardından 3 itemden de 3 tane biriktirerek “Supreme Element of Destruction” kazanırsınız.

Bu şekilde oyunda Advanced ve Supreme Element of Destruction itemlerini üretebilirsiniz. Dediğimiz gibi bunların tam olarak ne işe yaradıklarını bilmiyoruz fakat yüksek levellerde işe yarıyor diyebiliriz. Çünkü genellikle yüksek seviye oyuncular bu itemleri biriktirip çeşitli yerlerde kullanıyor. Büyük ihtimalle yüksek seviye 15-16-17 dg ve 23 dg itemlerde kullanılıyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir