Silkroad Günlük Lamba Ödülü Görevi (Genie’s Lamp) Saat Kaçta Yenileniyor?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda günlük lamba görevi saat kaçta yenileniyor ve sıfırlanıyor kısaca hakkında bilgi vereceğiz.

Silkroad’da her gün lamba görevini yaparak birbirinden güzel ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda günlük lamba görevi ile 9-10-11 dg veya daha Power-Fight Sox weaponlar kazanabilirsiniz. Elbette bu tarz yüksek ödüller şansa geliyor fakat toplu olarak lamba biriktirip açarsanız şansınız artabilir. Mesela günlük ödüllerden kazanılan Genie Lamp’ları birintirin. Örneğin 50 gün art arda bu görevi yaptınız ve 50 lamba biriktirdiniz diyelim. Ardından lambaları şehrin ortasında bulunan mavi Genie’ye gidip kırdırın. Bu sayede 50 tane ödül almış olursunuz. Bu ödüller arasında moon-sun-fight-power-immortality gibi eşyalar da kazanabilirsiniz. Şimdi günlük görev saat kaçta yenileniyor onu öğrenelim.

Sro Günlük Lamba Görevi Saat Kaçta Yenileniyor (Sıfırlanıyor)?

Silkroad Online’da günlük yapılan lamba görevi saat 18:00’da yani (öğlen gündüz 6’da) yenilenmektedir. Oyunda saat 18:00’dan sonra bir sonraki günün lamba görevini alabilir ve yapabilirsiniz. Günlük lamba görevini aşağıda gördüğünüz gibi “Daily Quest Manager Wei Yan” NPC’sinden alabilirsiniz. Bu NPC hemen hemen tüm şehirlerde bulunuyor.

  • Günlük görevin yenilenme saati ==> 18:00

Lamba görevini aldıktan sonra kendi levelinizdeki slotları keserek 1 adet “Dirty Lamp” itemi düşürmeniz gerekiyor. 1 adet lazım olduğu için biraz zor düşebiliyor. Bu itemi düşürdükten sonra aynı npc’ye gidip lamba ödülünüzü alabilirsiniz. Lambayı aldıktan sonra ödüle çevirmek için mavi renkli Genie npc’sine gitmeniz gerekiyor. Ardından oyun sizlere rastgele ödül veriyor.

Kısacası arkadaşlar dediğimiz gibi Sro’da günlük lamba görevi saat 18:00’da yani saat 6’da yenilenmektedir veya sıfırlanmaktadır. Diyelim ki oyuna 5’te girdiniz. Hemen lamba görevinizi yarım saatte yapmaya çalışın. Ardından bir yarım saat daha bekleyerek bir sonraki günün görevini alıp ödülünüzü alın. Yani bu sayede 1 saat içerisinde 2 günün görevini de yapıp ödülünüzü (yani 2 lambayı) almış olursunuz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir