Silkroad Klavyeden Kısayol Tuşu ile Pencere Modu Nasıl Açılır?

Herkese selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda klavye ile kısayoldan oyunu pencere moduna nasıl getirebiliriz onu anlatacağız.

Bazı oyunları küçük ekranda oynamak daha avantajlı olabiliyor. Mesela aynı anda 2-3 oyun birden açtığınızda küçük ekranda olmaları daha iyi olur. Oyun geçişlerini daha iyi yapabilirsiniz. Bu online oyunlarından birisi de Sro Online oyunudur. Şimdi kısayoldan oyunu pencere moduna nasıl çevirebiliriz ona bakalım.

Silkroad Online Oyunu Kısayoldan Pencere Moduna Getirme Nasıl Yapılır?

Silkroad oyunu ilk başta açıldığı zaman tam ekran modunda açılır. Sonrasında oyun içerisinde ESC tuşuna basıp Ayarlar butonuna basarak pencere moduna alabilirsiniz.

Ama burada asıl önemli olan hızlı şekilde klavyeden pencere moduna geçiş yapmaktır. Çünkü oyuna giriş biraz geç sürebiliyor. Bu bakımdan oyun ilk açıldığında hemen pencere moduna almak istenebilir.

Silkroad Online’da hızlı şekilde pencere moduna geçiş yapmak istiyorsanız klavyeden yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Windows Tuşu + Alt + Enter” tuşlarına basmanız gerekiyor. Yani klavyeden ilk başta Windows tuşu+Alt tuşuna basılı tutun. Sonrasında Enter tuşuna bastığınızda oyunu otomatikman pencere moduna almış olursunuz.

Bu yöntemi oyun açılmadan da yapabilirsiniz. Yani Start butonuna bastıktan sonra oyunun giriş ekranında da bu kısayol tuşları çalışır. Oradayken de oyunu pencere moduna alabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir