Silkroad Online Pandora’s Box İtemi Nedir, Ne İşe Yarar? Pandoras Box’tan Ne Çıkar?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyunundaki Pandora’s Box itemi ne işe yarar, ne demektir onu anlatacağız. Pandoras box iteminden ne düşer? Pandoras box nereden çıkar? Tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Silkroad Online oyunundaki en güzel ve değerli itemlerden birisi Pandora’s Box’tur. Çünkü içerisinden çar gelişimi açısından 10-80 level arası slotlar çıkmaktadır. Bunların içerisinden de bir sürü güzel item düşmektedir. Şimdi Pandoras Box nereden düşer, içerisinden ne çıkar gibi soruların cevaplarını yazalım.

Başlıklar

Pandora’s Box Nedir?

SRO oyunundaki Pandora’s Box itemi bir event itemidir. Event olduğu zamanlarda kazanılan bir itemdir. Adı üstünde bir kutudur ve kırdırılabiliyor. Pandora’s Box’un Türkçe anlamı “Pandoranın Kutusu” demektir. Pandoras Box itemi oyunda yapılan etkinlikler döneminde kazanılabilir. Yani normal zamanda bu itemi kazanmak mümkün değildir. Fakat oyunda bazı zamanlar event ve bazı etkinlikler yapılıyor. İşte bu etkinliklerle Pandoras Box kazanılabilir.

Pandoras Box’un görüntüsü yukarıdaki gibidir. İçerisinden doğrudan bir item, eşya vs. düşmez. Pandoras Box’u açarsanız 10 levelden 80 levele kadar slot çıkartır. Bunları kestiğinizde ise size büyük miktarda para verir veya birbirinden güzel itemler çıkartır. Yani Pandoras Box’u açtığınızda item düşmez onun yerine slot düşer. Bu slotları yani canavarları keserseniz o canavarların içinden harika itemler çıkartabilirsiniz. Ayrıca kutuyu tek başınıza açmamanızı öneririz. Güçlü slotlar çıktığı için parti halindeyken açın. Slotları toplu şekilde kesmeye çalışın.

SRO Pandoras Box Nereden Düşer?

Pandoras Box oyunda sadece event ve etkinlik zamanlarında çıkmaktadır. O da doğrudan slotlardan düşmüyor. 10’lu item biriktirip So-ok ‘a vermeniz gerekiyor. Ardından size pandoranın kutusunu verebilir. Serverdan servera değişiklik olabilir bu yüzden hangi eventten çıkar kesin bir bilgi bulunmuyor.

Silkroad Online Pandoras Box İçinden Ne Çıkar?

Silkroad Online oyununda Pandoras Box içerisinden direkt şekilde item düşmez. Pandoras Box’un içinden 10 levelden kendi levelinize kadar canavar veya slot çıkar. Bu slotları kestiğinizde ise genellikle aşağıdaki itemleri kazanabilirsiniz:

  • Gold
  • Exp
  • Scrool
  • Monster party scrool
  • Flag
  • Avatar dress (Black Devil Suit vb. avatarlar çıkabilir fakat bu durum serverdan server’a değişebiliyor)
  • Movie speed scrool
  • Damage ve defans scroolları
  • Vigor pot vb. itemler

Pandoras Box’ta çıkan slotlardan yukarıdaki itemler düşebiliyor. Tabii burada gold düşerse epey yüksek miktarda düşmektedir. En az 250-300 k düşer diyebiliriz. Aynı şekilde Pandoras Box’taki slotlar daha yüksek exp ve skill point kazandırır. Ayrıca Pandoras Box’u kesinlikle tek başınıza açmayın, party’de iken açınız. Çünkü içerisindeki canavarlar güçlü olabiliyor bu bakımdan tek başınıza yatabilirsiniz.

Pandora’s Box iteminin açıklaması şu şekilde:

“Gizemli gücü olan kutu. Çok tehlikeli gözüküyor, sakın tek başınayken açma!
Sınırlandırma seviye 10
Gerekli seviye 30″

Kısacası Pandoras Box’u açarken bir party’de olun, yani pt kurup itemi öyle açın. Bu şekilde hem hızlı olarak pt halinde slotları kesersiniz hem de daha hızlı bir şekilde item, eşya kazanmış olursunuz ve yatma ihtimaliniz de azalmış olur. Pt’de bir tane resci olursa sizi kaldırır.

Pandoras Box her açıdan oyundaki en değerli kutulardan birisi olarak kabul edilir. Bu bakımdan fiyatı biraz fazladır. Örneğin yeni kurulan bazı serverlarda tanesi 4-5m civarında satılmaktadır. Buna göre sizler de Silkroad’da etkinlik zamanlarını takip edip pandora box çıkartıp satarak güzel paralar kasabilirsiniz.

NOT : Bazı kaynaklara göre Pandora’s Box itemini açabilmek için Autoshare pt de olmanız gerekiyor. Yani en azından pt de olduğunuzda bu itemi açmalısınız. Tek başına açılmayabilir. Açılsa da slotları kesmekte zorlanabilirsiniz.

Pandora’s Box hakkında kısaca bilgiler bu şekilde. Umarız yararlı olur. İyi oyunlar.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir