Silkroad Online Bedava Silk Kazanma

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere yılların efsane oyunu Silkroad Online’da nasıl bedava silk kazanabiliriz onu anlatacağız.

Aslında geç kalınmış bir yazı fakat nasip bugünmüş.Normalde bunu sitemizin ilk kurulduğu yıllarda yazmamız gerekirdi çünkü gün geçtikçe silkroad online’ı oynayan oyuncular da azalıyor.Fakat yine de ciddi bir kitlenin olduğunu düşündüğümüz için bu konuyu yazmaya karar verdik.

Bildiğiniz gibi silkroad online oyununda silk’den değerli bir şey yoktur diyebilirim.Çünkü aldığınız silk ile İtem Shop’dan item alabilir ve oyun içinde ciddi paralar karşılığında satabilirsiniz.

Şimdi gelelim Silkroad Online oyununda bedava silk nasıl kazanabiliriz onu anlatmaya.

1-) Öncelikle buradan Silkroad Online’ın resmi web sitesine giriş yapıyoruz.Ardından kullanıcı adı ve şifremizi yazarak siteye giriş yapıyoruz.

2-) Sonrasında sol üst taraftaki menülerden “Free Charge” ‘ye basıyoruz.

3-) Ardından açılan yerde “Ücretsiz Teklifler” diye bir bölüm var.Oraya tıklıyoruz.

4-) Sonrasında ise sağ taraftaki silk miktarına göre linklere tıklıyoruz ve verilen görevleri yapıyoruz.Ücretsiz teklifler kısmında ücretsiz ve yapılması basit olan görevler var.Mesela anket doldurmak,site ziyareti yapmak gibi.Fakat diğer seçeneklerden de aynı şekilde silk kazanabilirsiniz.Ama oralardaki görevler biraz daha zor olur.

5-) İşlem bu kadardır arkadaşlar.Şimdilik en güvenli bedava silk kazanma yeri burasıdır diyebiliriz.Başka sitelere girip de “linke tıkla ve 500 silk kazan” veya “bu numarayı ara 200 silk kazan” gibi yerlere girmeyin.Bunlar güvenilir değildir ve büyük ihtimalle dolandırıcıdırlar.O yüzden en güvenlisi silkroad’ın resmi web sitesinden girip bedava silk kazanmaktır.

Silkroad’da bu şekilde ücretsiz silk kazanabiliyoruz.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir