Silkroad Online Faded Bead itemi nedir, ne işe yarar? ‘Faded Bead’ nereden düşer?

Merhabalar bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyunundaki ‘Faded Bead’ itemi nedir, ne işe yarar? Faded Bead nereden ve hangi slotlardan düşer onu anlatacağız.

Oyuna sonradan gelen itemlerden birisi de Faded Bead itemidir. Sro ilk çıktığı zamanlarda bu item oyunda yer almıyordu. Fakat sonradan oyuna “Forgotten World Dungeon” sistemi getirildi ve Faded Bead itemi de aktif oldu. İtem sizin de tahmin edeceğiniz gibi Fongetten Dungeon haritasından çıkmaktadır. Şimdi Faded Bead nedir, ne işe yarar, nereden düşer ve görüntüsü nasıldır onu anlatalım.

SRO Faded Bead Nedir, Ne İşe Yarar?

Faded Bead oyuna Forgetten World Dungeon eventi ile gelen bir itemdir. Faded Bead kullanıldığında karakterin SP değerini rastgele bir miktar arttırır. Yani Faded Bead itemi kullanıldığında SP rastgele bir miktar artar.

Faded Bead iteminin görünümü yukarıdaki gibidir. İtemi sağ tık yaparak kullanabilirsiniz. İtem kullanıldığında 200 ila 200 bin arasında rastgele Skill Point yani SP değeri verir. Eğer siz de SP’nizi hızlı şekilde yükseltmek isterseniz Faded Bead itemini düşürebilir veya satın alarak kullanabilirsiniz.

SRO Faded Bead İtemi Nereden Düşer? Hangi Slottan Çıkar?

Faded Bead, Forgetten World Dimension haritasındaki Unique’lerden düşmektedir. Yani ‘Dimension Hole’ ile gittiğiniz Togui Köyü, Flame Dağı, Gemi Enkazı vb. gibi forgetten dimenson haritasından Faded Bead itemi düşürebilirsiniz. İtem Dimension hole’deki Unique canavarlardan düşmektedir. Gittiğiniz dimension hole’nin seviyesine neyse ona göre faded bead düşer. Yani daha zor bir haritaya giderseniz bir Unique’den en az 2-3 tane çıkabilir veya daha fazlası.

Eğer SP’niz hemen bitiyorsa Forgetten World Dimension Hole’ye giderek Uniq slotlardan Faded Bead itemi düşürebilirsiniz. Ardından kullandığınızda rastgele SP değeri kazanırsınız. Ayrıca faded bead oyunda pazarlarda da satılıyor. 10 tanesi ortalama 2-3 m arasında satılmaktadır. Dilerseniz bu fiyatlardan alıp SP sayınızı arttırabilirsiniz.

Faded Bead itemi hakkında genel olarak bilinmesi gerekenler bunlardır. Umarız yararlı olur. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir