Silkroad Online Hangi İtem Nereden Düşer

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere efsane oyun Silkroad Online oyunundaki itemlerin nerelerden düştüğünü paylaşacağız.

Daha önceden sos,som ve sun itemler nerelerden düşer diyebir yazı paylaşmıştık.O yazıya buradan ulaşabilirsiniz.Peki diğer tüm itemler nerelerden düşer şimdi bu yazımızda detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Elixir’ler Nereden Düşer

Elixir Weapon,Elixir Protector,Elixir Shield ve Elixir Accessory kendi levelinizden 9 eksiği ve 9 fazlasına kadar kestiğiniz slotlardan düşebilir.

Tabletler Nereden Düşer

Magic Stone ve Attribute Stone‘ler aynı şekilde kendi levellerinizdeki canavarlardan düşmektedir.

Sos,Som ve Sun İtemler Nereden Düşer

Bu itemlerin nereden düştüklerine buradaki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Görev İtemleri Nereden Düşer

Görev itemleri için belirtilen slotlardan düşer.Diyelim ki Ong kesme göreviniz var.Haliyle gidip de Kokoru keserseniz göreviniz sayılmaz.

Çöp İtemler Nereden Düşer

Çöp item derken gerçek üstümüze giydiğimiz itemlerden bahsetmiyoruz.Bildiğiniz gibi yere düşen bir sürü çöp itemler mevcut.Bunları biriktirerek element oluşturabilirsiniz.Bunlar yine kendi levellerinizdeki canavarlardan düşmektedir.

Silahlar ve Kalkanlar Nereden Düşer

Silahlar ve kalkanlar yani oyundaki adıyla weapon ve shield’ler kendi levellerinizdeki canavarlardan düşmektedir.

Kıyafetler Nereden Düşer

Kıyafetler de aynı şekilde kendi levellerinizdeki canavarlardan düşer.Çin kıyafetleri Jangan,Downhang,Hotan,Baghdad ve Alexandria‘da düşmektedir.Avrupa kıyafetleri ise Constantinople,Samarkand,Hotan,Baghdad ve Alexandria‘da düşmektedir.

Aksesuar İtemleri Nereden Düşer

Aynı şekilde aksesuar itemleri de yakın levelde bulunan slotlardan düşer.Bunlarda da Çin aksesuarları Jangan,Downhang,Hotan,Baghdad ve Alexandria‘da düşer.Diğer yandan avrupa aksesuarları ise Constantinople,Samarkand,Hotan,Baghdad ve Alexandria‘da düşer.Aksesuar itemleri olarak yüzük,küpe ve kolye bulunmaktadır.

Genellikle Silkroad Online oyununda yer alan itemler ve düştüğü yerler bu şekildedir.Umarız faydalı olur.Herkese iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir