Silkroad Online Ölünen Yere Işınlanma ve Return Atılan Yere Işınlanma Nasıl Yapılır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda 20 seviye altı oyuncuların ölünen yere nasıl anında ışınlanma yapabileceklerini anlatacağız.

Silkroad Online oyununda çoğu kişinin bilmediği bir yöntem mevcut. O da 20 levele kadar karakteriniz nerede öldüyse Jangan’dan veya Constantinople’den anında ölünen yere ışınlanmanızdır. Üstelik son return attığınız yere de anında bu yöntem ile ışınlanabiliyorsunuz. Fakat bu özellik 20 levele kadar geçerli. 21 level ve üstü oyuncularda maalesef olmuyor. Kısacası diyelim ki Bandit kalesinde öldünüz. Bu durumda Jangan’daki “Asker Choiyoung (Teleport)” NPC’sine girerek 3. seçeneğe tıklayarak öldüğünüz yere anında ışınlanabilirsiniz. Aynı şekilde 2. seçenek de son return attığınız yere ışınlar. Tamamen ücretsizdir fakat 20 levele kadar aktif bu özellik. 20 level üstü çalışmıyor. Şimdi resimli anlatıma geçelim.

SRO Son Return Atılan ve Ölünen Yere Işınlanma Nasıl Yapılır?

1-) Öncelikle bu ışınlanma sadece Jangan ve Constantinople’den oluyor. Jangan’daki CHN ışınlanma NPC’sinin adı “Asker Choiyoung (Teleport)” olarak geçiyor. EU bölgesindeki yani Constantinople’deki teleport ışınlayıcı NPC’nin adı ise “Guide Riise” ‘dir. Biz Jangan’dakine göre örnek veriyoruz. İlk olarak NPC’nin yanına gidiyoruz. NPC direkt Jangan’daki orta bölümde bulunuyor. Aşağıdaki resimden yerini tespit edebilirsiniz. Buradan teleport askerin üzerine tıklıyoruz.

2-) Ardından karşımıza 4 seçenek çıkacak. Eğer ölmek istediğiniz yere ışınlanmak istiyorsanız 3. seçeneğe yani “Ölünen yere hareket et” kısmına tıklıyoruz. Eğer son return atılan yere ışınlanmak istiyorsanız da o zaman 2. sıradaki “Son çağrı noktasına hareket et” yazısına tıklıyoruz. Ardından direkt olarak oraya ışınlanmış oluyoruz.

3-) Ek olarak dediğimiz gibi bu işlem sadece 20 level altı için yapılabiliyor. 20 level üzeri ışınlanma olmuyor. Ayrıca rahat bulmanız için haritadan da yerini paylaşalım. Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi Teleport ışınlayıcısı Jangan merkezde bulunuyor diyebiliriz.

4-) Bu işlemi Çin çarları yapılabildiği gibi EU Avrupa çarları da yapabiliyor.

Silkroad’da bu şekilde çarınızın yattığı yere ve son return scroll kullandığınız yere ışınlanabilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir