Silkroad White Tiger’s Evil Thoughts (Penguin’s ve Panther’s) Ne İşe Yarar, Nereden Çıkar?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da White Tiger’s Evil Thoughts, Penguin’s Evil Thoughts ve Panther’s Evil Thoughts itemleri ne işe yarar, nereden düşer, nerden çıkar kısaca hakkında bilgiler vereceğiz.

Silkroad’da bazı itemlerin ne işe yaradıkları bilinmeyebiliyor. Bu itemlerden bazıları da White Tiger’s Evil Thoughts, Penguin’s Evil Thoughts ve Panther’s Evil Thoughts itemleridir. Sizler için bunlardan “White Tiger’s Evil Thoughts” itemini kullandık ve ne işe yaradığını öğrenmiş olduk.

Silkroad’da White Tiger’s Evil Thoughts, Penguin’s Evil Thoughts ve Panther’s Evil Thoughts İtemleri Ne İşe Yarıyor?

Sro’da White Tiger’s Evil Thoughts vb. aynı isimdeki itemler zerk kullanıldığında o itemlerin şeklini almaya yaramaktadır, bir nevi canavara dönüşüm itemidir. Yani diyelim ki “White Tiger’s Evil Thoughts” itemini kullandınız. Bu itemi kullanınca 1 saat içinde eğer zerk açarsanız karakterinizin şekli beyaz kaplana dönüşür. Aynı şekilde “Penguin’s Evil Thoughts” itemini kullandınız diyelim. Bu itemi kullandıktan sonra 1 saat içinde zerk açarsanız karakterinizin kafası penguen şeklinde gözükür.

İtemin görüntüsü aşağıdaki gibidir.

  • İtemin İngilizce açıklaması şöyle: “The evil thoughts of the white tiger spirit are called and appearance changes to a white tiger.”
  • Türkçe anlamı şöyle : “Beyaz kaplan ruhunun kötü düşünceleri çağrılır ve görünüşü beyaz kaplana dönüşür.”

İtemi sağ tık yaparak kullanabilirsiniz. Diyelim itemi kullandınız ve ardından zerki açtınız. İşte zerkli şekilde karakterin kafası aşağıda gördüğünüz gibi gözükmüş olacaktır. Bu itemi kullanınca şunu farkettik ki bu şekilde zerkli çar özellikle daha hızlı gidiyor. Yani normal zerke göre sanki daha hızlı gidiyor. Hatta vuruş olarak da daha fazla damage veriyor olabilir.

Bu itemlerin fazla bir özelliği yoktur diyebiliriz. Fakat görünüş itibariyle çara ekstra bir şekil veriyor. Ayrıca dediğimiz gibi bu şekilde zerkli olunca normal zerklere göre daha hızlı ilerliyor.

White Tiger’s Evil Thoughts, Penguin’s Evil Thoughts ve Panther’s Evil Thoughts Nereden Düşer, Nerden Çıkar?

White Tiger’s Evil Thoughts, Penguin’s Evil Thoughts ve Panther’s Evil Thoughts itemleri oyunda bazı etkinliklerde ödül olarak verilebiliyor. Bu itemleri balon eventinden ve Magic Pop’tan düşürebilirsiniz. Daha doğrusu şöyle bu itemler balon eventinin 5. seviyesinde ödül olarak verilebiliyor. Buna ek olarak diyelim ki Magic Pop oynadınız ve istediğiniz ödülü kazanamadınız. Ardından oyun sizlere farklı bir ödül veriyor. İşte o farklı ödüller arasında bu 3 itemden birisi de olabilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir