Silkroad Zerk Süresi Kaç Saniye? Zerk Scrool Görevi, Zerk Adı Nedir?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda zerkin süresi kaç saniye veya kaç dakika sürmektedir onu yazacağız. Ayrıca zerk scrool ismi nedir ve zerk görevi nereden yapılır onu da paylaşacağız.

SRO’da zerk kullanarak yaklaşık 2 katı hasar çıkartabilirsiniz. Mesela PVP yapacaksınız diyelim veya Unique keseceksiniz. Zerk’inizi açarak daha fazla vurabilir ve uniqleri daha hızlı sürede kesebilirsiniz. Eğer zerkiniz yoksa zerk scrool kullanarak anında zerk barınızın dolmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi kısaca zerk hakkında bazı bilgiler paylaşalım.

Başlıklar

Silkroad Online Zerk Scrool Görevi Nasıl Yapılır?

Silkroad’da zerk scrool görevi 70 levelde açılmaktadır. Oyunda zerk scrool görevinin adı “Sayun’s Request 2” şeklindedir. Görev Hotan’dan alınmaktadır. Görevde amaç Wing Tribe Guardian Champion slotlarından çıkan 100 tane görev malzemesini toplamaktır. Görevi bitirdiğinizde oyun size ödül olarak exp, skill point, 1-9 derece gender ve 10 tane Berserker Scrool vermektedir. Yani ödül olarak ex ve sp’nin yanı sıra 10 tane zerk scrool kazanırsınız.

Zerk scrool görevini almak için öncelikle Roc dağındaki NPC’ye gitmemiz gerekiyor. NPC haritada en sağ altta bulunuyor.

Karakoram’dan direkt karşıya geçerek aşağıdaki “Aircraft Ticket Seller Sayun” NPC’sinden görevi alabilirsiniz. Bu arada ilk olarak 1. görev yapılıyor. Yani ilk önce “Sayun’s Request 1” görevini yapıyoruz. Ardından “Sayun’s Request 2” görevini yaparak 10 zerk scrool alabiliyoruz.

Yukarıda paylaştığımız haritadan kesmeniz gereken slotların yerini bulabilirsiniz.

Silkroad Online Zerk Scrool Kağıdı Adı Nedir?

Oyunda zerk scrool kağıdının adı “Berserker Scroll” veya “Berserker Regeneration Potion” olarak geçmektedir. Buna ek olarak mavi zerkin ismi de “Energy of life 4th degree” olarak geçiyor. Bu item potçuda satılıyor. Oradan alabilirsiniz. Ama ilk olarak mavi zerk görevini tamamlamanız gerekiyor. Sonra bunu kullanabilirsiniz.

Silkroad Online Zerk Süresi Kaç Saniyedir?

Gelelim en önemli konumuza. Oyunda zerk süresi kaç dakika veya kaç saniye sürüyor çok merak edilmektedir. Oyunda normal kırmızı zerk süresi 60 saniyedir. Yani zerk süresi 1 dakika (60 saniye) sürmektedir. Buna ek olarak bazı kaynaklara göre mavi zerk vb. gibi üst seviye zerklerin süresi +5-10 saniye arasında ek bir süre içermektedir. Yani 100 level zerki yaklaşık 8 saniye, 105 level zerki yaklaşık 11 saniye ve 110 level zerki ise yaklaşık 14 saniye fazladan sürmektedir denmiştir. Tabii bu ne kadar doğru bilinmez fakat oyunu oynayan oyuncular tarafından mavi zerkin süresinin daha fazla olduğu düşünülüyor.

Bu arada normal zerkinizi oyun içerisinde TAB tuşuna basarak aktif edebilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz gibi zerk barı dolduğunda pembe küre dolmuş olur ve tab tuşuna basarsanız zerki açmış olursunuz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir