Skype’da Kişileri Favoriler Listesine Nasıl Ekleriz?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere skype mesajlaşma programında kişileri favoriler listesine nasıl ekleriz onu anlatacağız.

Bildiğiniz gibi microsoft messenger mesajlaşma servisinden sonra skype ile yine mesajlaşma sektöründe zirveye oturdu.Skype’ı gün içerisinde o kadar çok kullananlar var ki artık bazı kişileri favorilere eklemek bu sayede de daha hızlı iletişim kurmak isteyebiliriz.Peki kişileri favoriler listesine nasıl ekleriz şimdi onu anlatalım.

Öncelikle skype hesabımızı açıyoruz.Ardından hangi kişiyi favorilere eklemek istiyorsak onun konuşma bölümüne geliyoruz.

Ardından yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi kişinin yanında bulunan yıldız işaretine basarsak kişiyi favoriler listemize eklemiş oluruz.

Yıldıza bastığımızda içi üstteki resimde gördüğünüz gibi siyah renk oluyor.

Ardından sol taraftaki Kişiler listesine basarak Favoriler listesindeki kişilerinizi görebilirsiniz.Burada sadece yıldıza aldıklarınız gözüküyor.O yüzden eğer skype adresinizde 100-200 veya daha fazla kişi varsa bu yöntemi kullanmak çok mantıklıdır.Çok sık görüştüğünüz kişileri yıldıza alarak onlara hızlı bir şekilde favoriler listesinden ulaşabilirsiniz ve onlarla mesajlaşabilirsiniz.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir