Sosyal Medya Hesaplarına Takipçi Kasmak

Son zamanlarda ülkemiz sosyal medyayı o kadar aktif kullanıyor ki bu alanda ilk 10’a girdi diyebiliriz.Ayrıca sosyal medyayı takip ederek vatandaşlarımız ülkemizde gün içerisinde neler olup bittiğini öğrenebiliyor.

Lakin insanlar artık sosyal medyayı haber okumak için değil yarış yapmak için kullanıyorlar. Bu yarışın adı ise takipçi kasma yarışı. Eğer kimin daha çok takipçisi varsa gerçek hayatta daha bilgili ve güvenilir oluyor. Aslında bu durum egolarımızı tatmin ediyor diyebiliriz. Eğer takipçi kasmak bizleri mutlu ediyorsa neden kasmayalım ki. Sonuna kadar teknolojinin faydalarını kullanıp nasıl mutlu oluyorsak o şekilde yaşayabiliriz.

Peki bu sosyal medya hesaplarına nasıl ve nereden takipçi kasacağız gelin hep birlikte öğrenelim. Öncelikle arkadaşlar takipçi kasmanın en iyi yollarından birisi takibe takiple kasmaktır. Tabii ki bu zor bir durumdur ve epey zaman alır.

Lakin bu yazıda sizlere tanıtacağımız site sayesinde her gün yüzlerce hatta binlerce ücretsiz takipçi kasabileceksiniz. Örneğin bu siteden facebook takipçi hilesi yazısını okuduğunuzda facebook için en hızlı yoldan nasıl takipçi kasabiliriz onu öğreneceksiniz.Bu sayede facebook’ta paylaşım yaptığınızda fotoğraflarınız veya videolarınız daha fazla kişi tarafından görülecek ve daha fazla beğeni alacaktır.

Tabii ki sadece facebook için geçerli değildir bu durum.En popüler video izleme sitesi olan youtube abone hilesi 2017 senesi için de geçerlidir. Bu yazıda en güncel yani 2017 yılına ait youtube abone kasma taktikleri bulabileceksiniz ve bu sayede hızlı bir şekilde youtube kanalınıza abone kasabileceksiniz.

Son olarak en popüler mobil uygulamaların başında gelen snapchat uygulamasda da bu sitede takipçi kasma taktikleri bulunuyor.O yazıya da snapchat takipçi hilesi adlı yazıdan ulaşabilirsiniz.Bildiğiniz gibi facebook,instagram ve whatsapp uygulamarı snapchat’in hikaye özelliğini tabiri caizse çalmıştı.Bu durumdan sonra snapchat’e daha fazla ilgi gelmeye başladı.Çünkü bildiğiniz gibi “taklitler asılları yüceltir” diye bir lafımız var.Bu yüzden snapchat’in kullanım oranı da bir hayli yükseldi.

Umarız yazımız faydalı olmuştur.Dediğimiz gibi mavi linkteki siteyi ziyaret ederek sosyal medya hesaplarınız için bir çok abone kasma taktiği öğrenebilirsiniz site üzerinden.Herkese iyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir