Steam Örnek Cüzdan Kodları

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere örnek steam cüzdan kodlarını paylaşacağız.

Steam halihazırda oyuncular için en iyi platformlardan birisidir.Buradan yüzlerce hatta binlerce oyun satın alıp oynayabilirsiniz.Eğer korsana karşıysanız steam tam da size göre.Bazı zamanlarda indirim de yapıyorlar.Uygun fiyattan oyunlar da satıyorlar.Takip edip en ucuzları alabilirsiniz.

Oyunları kredi kartı,paypal vb. ödeme yöntemleriyle alabileceğiniz gibi oyunları steam hesabınıza wallet cüzdan kodu yükleyerek de satın alabilirsiniz.Peki bu steam cüzdan kodları nasıl olur şimdi onu paylaşalım.

Steam Cüzdan Kodu Kaç Hanelidir?

Steam cüzdan kodu toplamda 15 hanelidir.Harf ve rakam olarak karışık bir koddan oluşur.Harfler büyük olmak zorundadır.Kod yapısı ise XXXXX-YYYYY-ZZZZZ şeklinde 3 ayrı 5’lik bloktan oluşmaktadır.Şimdi bazı kod örnekleri paylaşalım.

Steam Örnek Cüzdan Kodları

TREZ4-WVC5Y-VTZJ4
A6CB3-S7J44-CZZ5O
PX9F8-GJ3M7-SJV78
SDK53-3KG7V-SKL2A
DSP31-SJN5C-S3G5G
Y3MCV-G534B-SH59M
UCM45-D3M8V-H4S0V
YR9C4-S25HL-KUB7V
MA5V7-JXCJ4-90FV6
LXU5H-3BV6D-X1L4D

Evet arkadaşlar örnek steam cüzdan kodları bu şekildedir.Ek olarak aşağıda da kodların girildiği ekranı örnek olarak paylaşalım.

Buradaki kodlar tamamen örnektir.Yani kullanılmıştır.Biz sadece kodların yapısını göstermek amacıyla kullanılmış kodları siteye ekledik ki bu sayede steam kodu satın alırken kodlara dikkat edin ve dolandırılmayın.Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir