TEB (Türk Ekonomi Bankası) Şubeleri Açılış Kapanış (Çalışma) Saatleri

Herkese selamlar. Bu yazımızda sizlere TEB banka şubelerinin çalışma saatlerini paylaşacağız.

TEB ülkemizde faaliyet gösteren bir bankadır. İlk olarak Kocaeli Halk Bankası ismiyle kurulmuş olan bankanın daha sonradan ismi Türk Ekonomi Bankası olmuştur. Ülkemizde bir çok şubesi yer almaktadır. Çoğu iş yerleri işçilere maaş ödemek için TEB bankasını kullanmaktadır. Yani işçilerin maaşları bu TEB bankasına yatmakta ardından maaşını çekmek isteyenler TEB bankasına gidip ödemesini almaktadırlar. Daha doğrusu büyük firmalar maaş ödeme yöntemi olarak TEB bankası ile anlaşmaktadırlar. Peki TEB bankası kaçta açılıp kaçta kapanır öğrenmek için aşağıdan bakabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çalışma Saatleri

  • Pazartesi ==> 09:00 – 17:00
  • Salı ==> 09:00 – 17:00
  • Çarşamba ==> 09:00 – 17:00
  • Perşembe ==> 09:00 – 17:00
  • Cuma ==> 09:00 – 17:00
  • Cumartesi ==> Hafta sonları bankalar kapalıdır!
  • Pazar ==> Hafta sonları bankalar kapalıdır!

Görmüş olduğunuz gibi TEB banka şubeleri hafta içi her gün sabah saat 9’da açılmaktadır ve akşam saat 17:00’da kapanmaktadır. Yani sabah saat 9’da açılan banka şubeleri akşam saat 5’de kapanmaktadır. Bu bakımdan şubede işlem yapmak için 5’den önce gitmelisiniz. Ayrıca banka 12:30-13:30 arasında 1 saat öğlen molası vermektedir. Yani bu 1 saat içerisinde banka hizmet vermemektedir. Her bankada olduğu gibi bu banka da hafta sonları kapalıdır. Fakat 7/24 saat internet, mobil ve ATM’lerden işlem yapabilirsiniz. Eğer şubeye gitmeye üşeniyorsanız mobil bankacılık hizmetinden faydalanabilir veya ATM size daha yakınsa oraya gidip ödeme alma-yapma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlara ek olarak “0850 200 0666” numarasından TEB müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve banka hakkında sorularınız varsa sorabilirsiniz. Bu numara üzerinden yardım alabilirsiniz.

Diğer banka çalışma saatlerine sitemizden aratma yaparak ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir