Tokyo Ghoul Anime İnceleme

Merhabalar tekrardan bir anime inceleme serisi ile karışınızdayım.Bu sefer “Tokyo Ghoul” adlı anime hakkında yorumlarımı,eleştirilerimi ve anime için puanımı söyleyeceğim.

Öncelikle anime hortlaklar ve insanlar arasındaki olayları anlatıyor.Başroldeki karakter “Kaneki” yarı insan yarı hortlak gücündedir(yani tek gözlü hortlak).

Anime 2 sezondan oluşuyor ve oldukça kısa.İlk sezon 12 bölüm ve 2. sezon da 12 bölüm olmak üzere toplam 24 bölüm var.Tek günde oturup bitirebileceğiniz bir animedir.

Ben ilk sezonu bitirdim.Normalde ahım şahım bir anime değil.Ama 1. sezonun final bölümü gerçekten çok iyiydi o yüzden 2. sezona da devam edeceğim.Benim hoşuma gitmeyen bazı ayrıntılar var.Yani koskoca anime yapmışsınız gerçekten konusu da özgün ama çok fazla detay verilmemiş.Başrolün ailesi hakkında tek final bölümünde bahsedeliyor.Ne bileyim okul zamanlarını fazla göstermemişler.Yani anime kısa olmuş gerçekten.

Uzun olup daha aksiyonlu sahneler içerebilirdi.Buna da şükür tabii ki anime güzel olmuş ama aşırı güzel değil dediğim gibi hem kısa olması hem de aksiyon sahnelerinin az olması buna etken.

Animeye vereceğim puan 10 üzerinden 7 dir.

Sizler de animeyi izlediyseniz 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ? Yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir