TRT 1 Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere trt 1 whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşacağız.

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisi olan trt 1 kanalının whatsapp ihbar hattı numarası mevcuttur. Bu ihbar hattı numarasına haber niteliği taşıyan belgelerinizi, videolarınızı, resimlerinizi vb. içeriklerinizi whatsapp üzerinden yollayabilirsiniz. Tabii ki sadece haber değeri olarak değil kanal hakkında şikayetleriniz, görüşleriniz veya önerileriniz varsa bu ihbar hattı servisine mesaj yollayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden mesaj yollamak için öncelikle aşağıda paylaştığımız trt 1 numarasını telefon rehberinize ekleyin. Ardından whatsapp’a girip rehber güncellemesi yapınız. Sonrasında bu numaraya girip yazmak istediklerinizi yazıp gönderiniz. Ardından trt 1 çalışanları mesajlarınızı inceleyip duruma göre canlı yayında sizin haberinizi paylaşacaktır veya duruma göre size mesaj gönderecektir. Şimdi trt 1’in whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşalım.

TRT 1 Whatsapp Hattı Numarası;

  • 0 530 662 05 62

Ayrıca direkt olarak buradaki linke tıklarsanız hızlı şekilde whatsapp’a bağlanıp trt 1’e direkt mesaj gönderebilirsiniz.

Diğer whatsapp ihbar numaralarına sitemiz üzerinden sağ üst taraftan aratma yaparak ulaşabilirsiniz. Umarız yararlı olur. Teşekkürler iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir