TRT Haber Whatsapp İhbar Hattı Güncel Numarası

Herkese selamlar bu yazımızda sizlere TRT Haber kanalının whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşacağız.

Türkiye’nin ilk ve en eski kanalı olan trt 1’in haber versiyonu TRT Haber’in whatsapp ihbar hattı hizmete sunulmuştur. Artık bundan sonra trt haber kanalına whatsapp uygulaması aracılığıyla haber değeri taşıyan videolarınızı veya belgelerinizi gönderebilirsiniz. Akabinde kanal sizin haberinizi canlı yayında seyircilerle paylaşabilir. Trt haber bazı zamanlar trt 2 veya trt 3 ile ortak yayın yapmaktadır. Fakat genelde trt haber adı altında ayrı bir kanalı ve frekansı bulunmaktadır. Şimdi trt haberin güncel şekilde whatsapp iletişim numarasını paylaşalım.

TRT Haber güncel whatsapp ihbar hattı numarası 1

  • 0 530 662 05 62

TRT Haber güncel whatsapp ihbar hattı numarası 2

  • 0 505 756 02 10

Arkadaşlar gördüğünüz gibi 2 tane numarası bulunmaktadır. Bunlardan ikisi de çalışmaktadır. Fakat siz yinede mesaj gönderirken 2 numaraya birden yollayın. Çünkü bu iki numara da haber kanalında yer alıyor.

TRT haber kanalının güncel olarak 2 numarasını sizlerle paylaştık. Bu numaraları telefonunuzun rehber kısmına kaydedip ardından whatsapp programına girip trt haber kanalına mesaj gönderebilirsiniz. Umarız faydalı olur. Teşekkürler yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. BU KONUYU ELE ALIN LUTFEN DOKTOR TARAFINDAN CIKAN MAHLULEN EMEKLI OLAN LAR ALDIYI AYLIK BU DERECE OLARAK YUZDE KIRK OLAN 500 TL YUZDE YETMIS TENYUKARI OLAN KISI 780 TL NASIL OLCAK EMEKLIYE ZAM BUMURBASKANI BAKANLAR MILETVEKILI DE BUDURUMA YARDIMCI OLSUN ACIL OLARAK TUM ENGELI OLAN ICINDIR HAKKI DUYURUN LUTFENAYRAM PARASI VAR GELGELELIM BOYLE OLANLAR HAKI VERILMIYO BUNLARA BAYRAM PARASIYOJ ZAM YOK YETKILILER DUYSUN SAYIN C

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir