Turk Net Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Herkese selamlar bu yazımızda sizlere TurkNet müşteri hizmetlerine direk şekilde bağlantı nasıl kurarız onun yöntemini anlatacağız.

Bildiğiniz gibi çoğu telefon ve internet operatörünü telefonla aradığımızda en az 5-10 dakika beklemek zorunda kalıyoruz. Çünkü burada telesekreter uzun uzun konuşuyor ve bizler de onu dinlemek zorunda kalıyoruz. Fakat bazı taktik ve yöntemler ile bekleme yapmadan direkt hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabiliriz. Yani hızlı şekilde müşteri temsilcisiyle canlı olarak konuşmaya geçebiliyoruz. Bu durum operatörden operatöre değişiklik gösteriyor fakat TurkNet bu alanda en kolaylarından biridir diyebiliriz. Şimdi lafı uzatmadan TurkNet hızlı şekilde müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırız onun yöntemini anlatalım.

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

Öncelikle TurkNet müşteri hizmetlerini “0850 288 80 80” numarasından arıyoruz. Ardından bildiğiniz gibi telesekreket konuşacak. Fakat bu konuşma bazen uzun sürebiliyor. İşte bu yüzden direkt müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefondan “2” tuşuna basıyoruz. Yani 0850’li numarayı aradıktan sonra bir 5-10 saniye bekleyip ardından direkt olarak 2’ye basarsak TurkNet müşteri temsilcisine bağlanabiliriz. Böylelikle hiç beklemeye ve zaman kaybetmeye gerek kalmadan direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ek olarak TurkNet müşteri hizmetlerini sisteme kayıtlı olmayan bir numaradan aramanızı tavsiye ederiz. Çünkü diğer durumda telesekreter ekstra bir şeyler konuşabiliyor. Bu da konuşmayı uzatma manasına geliyor.

Dediğimiz gibi kısaca müşteri hizmetlerini aradıktan sonra tuş takımına girip 2 rakamına basıyoruz ve böylelikle direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabiliriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir