Türk Telekom 2017 Ramazan Ayı Ücretsiz Sahur Kampanyası

Herkese hayırlı günler arkadaşlar.Bu yazımızda sizlere Türk Telekom’un yapmış olduğu 2017 yılı Ramazan ayı için ücretsiz sahur kampanyasından bahsedeceğiz.

Türk Telekom(eski adıyla Avea) her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayında ücretsiz bir kampanya yaptı.Bu kampanyaya katılarak Ramazan ayı boyunca gece saat 02:00’dan 06:00’a kadar ücretsiz 10 gb internet paketine sahip olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Katılabiliriz?

Katılım tamamen ücretsizdir ve herhangi bir koşul yoktur.Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey “SAHUR” yazıp 5555‘e sms yollamaktır.Bu şekilde ücretsiz bir biçimde kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Kampanyaya sadece 1 kere katılabilirsiniz ve katılmak için Türk Telekom hattında olmanız gerekmektedir.Yani Turkcell ve Vodefone hattına sahip numaralar maalesef bu kampanyadan faydalanamıyor.

Kampanyayı iptal etmek için “IPTAL SAHUR” yazıp 5555‘e sms yollayabilirsiniz.Faturasız kullanıcılar kampanyadaki son kalan interneti öğrenebilmeleri için “KALAN SAHUR” yazıp 5555‘e sms gönderebilirler.

Kampanyanın Son Katılım Tarihi Ne Zamandır?

Kampanyaya son katılma tarihi 04.07.2017 dir.Yani temmuzun 4′üne kadar vaktiniz var.Bu ücretsiz kampanyayı sakın kaçırmayın arkadaşlar.Bu devirde bedava 10 gb internet bulmak zordur.O yüzden faydalanmak gerekir 🙂

Son olarak bu 10 gb internet Ramazan ayı boyunca verilecektir.Yani her gün ayrı ayrı 10 gb internet paketi verilmeyecektir.1 ay boyunca kullanabileceksiniz.

Şimdilik anlatacaklarımız bu kadar.Umarız faydalı olur.Herkese hayırlı Ramazan’lar dileriz.Kendinize iyi bakın…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir