Turkcell Bip İle 16 GB İnternet Kazanmak

Herkese merhabalar arkadaşlar bugün sizlere Turkcell’in harika bir kampanyasını paylaşacağız.Kampanyamızın adı “Bi Ara Kampanyası” ‘dır.

Son zamanlarda Turkcell Bip uygulamasının oldukça reklamını yapmaktadır.Gerek internette gerekse televizyonlarda epey reklamına rastlıyoruz.Hatta Bip, kim milyoner olmak ister yarışmasının bile sponsoru olmuştur.Hal böyle olunca daha fazla müşteri toplamak isteyen Turkcell Bip, whatsapp’ın hegemonyasını sonlandırmak istiyor.Bunun için ise sürekli Bip kampanyaları düzenliyor.

Son yapılan kampanyaya göre Turkcell Bip kullananlara tam tamına 16 GB internet hediye ediyor.Tabii ki tek seferde değil fakat Turkcell’in verdiği görevleri tamamen yerine getirirseniz toplamda 16 GB internet sizin olmuş olacak.Kampanyanın bitiş tarihi 5 kasımdır.O yüzden biraz acele etmek gerekiyor.Şimdi kampanya detaylarına geçelim.

Bi’ Ara Kampanyası Haftalık 1 GB Bedava İnternet:

Turkcell BiP uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan abonelere 1 haftalık 1 GB internet paketi hediye edilecektir.

Bi’ Ara Kampanyası Haftalık 2 GB Bedava İnternet:

Turkcell BiP uygulaması üzerinden 2 farklı kişiyi arayan abonelere 1 haftalık 2 GB internet paketi hediye edilecektir.

Bi’ Ara Kampanyası Aylık 1 GB Bedava İnternet:

Turkcell BiP uygulaması üzerinden 5 farklı kişiyi arayan abonelere 1 aylık 1 GB internet paketi hediye edilecektir.

Bi’ Ara Kampanyası Aylık 2 GB Bedava İnternet:

Turkcell BiP uygulaması üzerinden 10 farklı kişiyi arayan abonelere 1 aylık 2 GB internet paketi hediye edilecektir.

Bi’ Ara Kampanyası Aylık 10 GB Bedava İnternet:

Son olarak Bip uygulaması üzerinden 30 farklı kişiyi arayan aboneler 1 aylık geçerli 10 GB internet paketi kazanacaklardır.Fakat bu kampanyadan maksimum 200 bin kişi faydalanacaktır.200 bin sınırı dolduktan sonra 30 farklı kişiyi arayanlara 1 aylık 5 GB internet paketi verilecektir.Yani her türlü en kötü 5 gb kazanılacaktır.

Evet arkadaşlar kampanyalar ve hediyeler bu şekildedir.Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.Çünkü kampanya 4 kasımda sona erecektir.Bu hediyeler kampanyaları yaptığınız andan itibaren geçerli olacaktır.Bu arada başlık sizi yanıltmasın.Eğer bu 5 kampanyayı da uygularsanız 10+2+1+2+1’den toplamda 16 GB internet paketi kazanacaksınız.Son olarak bu 30 farklı kişiyi aramanın da bir taktiği bulundu diyebilirim.Forum sitelerinde de görenler olmuş olabilir şimdi o taktiği anlatalım.

Arkadaşlar özellikle 5. kampanyada 30 farklı kişiyi aramanız için şöyle bir taktik uygulanabilir.Tabii ki her zaman olur mu bilmiyoruz ama yapanlar var.30 farklı kişiyi rehberinizden seçip arayıp konuşmak yerine 444’lü numaraları aramaya çalışın.Çünkü 444’lü numaraları aradığınız anda telefon açıldığı için aradan 5-10 saniye geçse bile sonra kapatsanız o numarayı aramış oluyorsunuz.Yani bu şekilde 30 farklı 444’lü numara ararsanız bu paketi direkt olarak kazanmış olursunuz.Ama yok ben taktik felan yapmak istemiyorum diyorsanız 30 farklı yakınlarınızı,arkadaşlarınızı veya akrabanızı arayabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar.Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye buradaki linkten ulaşabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda yeni kampanya olursa sitemize ekleyeceğiz.Takipte kalınız.

Not=Kampanyadan herkesin faydalanmasını istiyorsanız lütfen sosyal medyada arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla paylaşınız.Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir