Turkcell Müşteri Temsilcisine (Hizmetlerine) Direkt Bağlanma Yöntemleri

Herkese selamlar. Bu yazımızda sizlere Turkcell müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemlerini anlatacağız.

Telefonla müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça meşakkatli bir işlem olabiliyor. Fakat hızlı şekilde direkt olarak bağlanmanın da kısayolları mevcuttur. Normal bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak için ortalama 4-5 dakikanız gidebiliyor. Ama kısayol yöntemlerini öğrenirseniz bu süreç 1-2 dakikaya kadar düşmüş oluyor. İşte bu yüzden bu yazıyı siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik. Şimdi lafı uzatmadan sizlere Turkcell müşteri temsilcisine direkt olarak nasıl bağlanabiliriz onun taktiklerini anlatacağız.

Başlıklar

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemleri

Yöntem 1:

İlk yöntem olarak müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için eğer Turkcell hattınız varsa “532” numarasını arayın. Eğer başka operatörden arama yapacaksanız “0532 532 00 00” numarasını aramanız gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerini bu numaralardan aradıktan sonra karşımıza telesekreter çıkacak ve konuşacaktır. Ardından burada karşımıza sesli komut menüsü gelecektir. Burada telesekreter size karşılama mesajını iletecektir. Bu mesajdan sonra sesli komuta “Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.” demeniz gerekiyor. Ardından telesekreter size sesli komutla “Nasıl bir işlem yapmak istiyorsunuz?” tarzında bir soru iletecektir. Buna cevap olarak da ne yapmak istiyorsanız onu söylemeniz gerekiyor. Mesela “Müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum.” tarzında bir şey söyleyebilirsiniz. Sizi anında canlı olarak müşteri hizmetlerine aktarır. Veya ne yapmak istediğinizi bir iki cümleyle açıklayın. Ardından 0 tuşuna basın. Bu sefer de direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz.

Yöntem 2:

İkinci yöntem de hemen hemen aynı şekilde yapılıyor. Fakat burada Turkcell müşteri hizmetlerini aradıktan sonra hemen 0’a basmamız gerekiyor. Yani hemen olmasa da telesekreter konuştuktan sonra 0 tuşuna basmamız lazım. Böylelikle telesekreter sizi hızlı şekilde müşteri temsilcisine aktarır. Yani kısacası ilk önce 532’li veya 0532 532 00 00’lı numaradan Turkcell’i arayınız. Ardından telesekreterin konuşması bittikten sonra telefonunuzdan 0 (sıfır) tuşuna basınız. Sonrasında canlı yayın olarak temsilciye bağlanırsınız.

Bu yöntemleri kullanarak cep telefonlarınızdan Turkcell müşteri hizmetlerine direkt olarak canlı şekilde bağlanabilirsiniz. Umarız yararlı olur. Teşekkürler iyi çalışmalar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir