Turkcell’de Kendi Telefon Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Turkcell hatları için kendi cep telefonu numaranızı nasıl öğrenebilirsiniz onu anlatacağız.

Bazı zamanlarda kendi cep telefonu numaramızı başkalarına vermemiz gerekebiliyor. İşte bu durumlarda birden numaramızı unutabiliyoruz. Özellikle hattımızı yeni aldığımızda kendi numaramızı ezberlememiz biraz zaman alabiliyor. Bu yüzden kendi telefon numaranızı hızlı bir şekilde öğrenme yöntemini bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemle kendi cep telefonu numaranızı hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi maddeler halinde hızlı bir şekilde Turkcell için kendi numaranızı nasıl öğrenebilirsiniz onu anlatalım.

Turkcell Kendi Cep Telefonu Numaramı Nasıl Öğrenirim?

1-) Öncelikle cep telefonumuzun arama bölümüne açıyoruz.

2-) Ardından arama yerine *101# yazıyoruz. Aşağıda gördüğünüz gibi *101# tuşlarını (yıldız 101 kare) yazın. Yıldız yüz bir kare yaptıktan sonra ise arama butonuna basın. Yani yeşil renkli telefon simgesine basınız.

3-) Ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Kullandığını hattın numarası: 0531 XXX XX XX” şeklinde bir mesaj ekrana çıkacaktır.

4-) Bu şekilde *101# yöntemiyle hızlı olarak kendi numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu yöntem sadece Turkcell hatlarda geçerlidir. Diğer hatlar için de ilerleyen zamanlarda yazılarımızı yazıp yayınlayacağız.

Bu şekilde Turkcell için kendi numaranızı hızlı şekilde cep telefonlarınızdan öğrenebilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir