Tv 8 Gel Konuşalım Whatsapp Hattı İletişim ve Telefon Numaraları

Herkese merhabalar dileriz. Bu yazımızda sizlere tv 8’deki magazin programı olan gel konuşalım programının whatsapp ihbar hattı numarasını ve diğer iletişim telefon numaralarını paylaşacağız.

Gel konuşalım, Tv 8’de gündüzleri yayınlanan Seda Akgül ve Hakan Ural’ın sunuculuğunu yaptığı çok sevilerek izlenen bir magazin programıdır. Bu programda güncel olarak hemen hemen her türlü konu konuşulmaktadır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde takip eden gel konuşalım programı sunucuları izleyicilerine gayet keyifli seyirler sunuyor. Eğer sizler de magazin+sosyal medya konularında ilgiliyseniz bu programı izleyebilirsiniz.

Gel konuşalım programının iletişim telefon numaraları olduğu gibi whatsapp ihbar hattı numarası da mevcuttur. Bu numarayı telefonunuza kaydedip whatsapp üzerinden programa katılım sağlayabilirsiniz. Program hakkında önerileriniz, şikayetleriniz veya istekleriniz varsa whatsapp hattından yazabilirsiniz. Şimdi lafı uzatmadan gel konuşalım whatsapp ihbar hattını ve diğer iletişim numaralarını sizlerle paylaşalım.

Gel Konuşalım Whatsapp İhbar Hattı Numarası;

  • 0 545 225 55 55

Gel Konuşalım Canlı Yayın Telefon Numarası;

  • 0 212 304 88 88

Gel Konuşalım Faks Numarası;

  • 0 212 304 88 80

Whatsapp hattı numarası ve diğer iletişim bilgileri bu şekildedir. Umarız yararlı olur. Herkese teşekkürler yorumlarınızı bekliyoruz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir