Seo

Ücretsiz Ahrefs Raporu Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere ücretsiz ahrefs raporu nasıl alabiliriz onu paylaşacağız.Umarız faydalı olur detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerindeki tüm web sitelerin en detaylı analizini ahrefs.com sitesi yapmaktadır.Bu alanda şuanda liderliğini koruyan ahrefs aylık ve yıllık ücretli premium üyeliklerle müşterilerine ücretli rapor sunmaktadır.Lite paketi aylık 99 dolar ve standart paketi ise aylık 179 dolar fiyatındadır.Buradan da ne kadar kaliteli bir rapor vereceğini siz düşünün.

Dediğimiz gibi normalde ahrefs’ten ücretsiz bir rapor alamıyoruz.Fakat bu yazımızda sizlere ücretsiz ahrefs raporu nasıl ve nerelerden temin edebiliriz onu anlatacağız.

Arkadaşlar lafı uzatmadan hemen anlatalım.Ücretsiz ahrefs raporunu webmaster forum sitelerinden alabilirsiniz.Nasıl mı? Şöyle ki mesela webmaster forum sitelerinde bazı zamanlar “ücretsiz ahrefs raporu veriyorum.” veya “ücretsiz ahrefs raporu sunuyorum.” şeklinde konu açanlar olur.İşte bu konuları takip ederek konu sahibinden ücretsiz bir şekilde kendi sitelerinizin veya rakip sitelerin ahrefs raporunu temin edebilirsiniz.

Örnek olarak sizlere bazı webmaster forumlarında gördüğümüz ücretsiz ahrefs raporu sunan birkaç konu paylaşalım;

==> www.r10.net/google-optimizasyon/1750856-ucretsiz-ahrefs-raporu-sunuyorum.html
==> www.r10.net/google-optimizasyon/1722487-ucretsiz-ahrefs-raporu-verilecektir.html
==> wmaraci.com/forum/dayanismalar/herkese-ucretsiz-ahrefs-raporu-375604.html
==> www.r10.net/google-optimizasyon/1685897-ucretsiz-ahrefs-raporu-dagitiyorum.html

Gördüğünüz gibi arkadaşlar bu şekilde webmaster forum sitelerindeki konuları takip ederek ahrefs raporunu ücretsiz dağıtanlara denk gelebilirsiniz.Bu konularda genellikle yorum karşılığı rapor verirler.Ama tamamen ücretsiz rapor verenlerde mevcuttur.Bu şekilde forumlara üye olarak ve araştırma yaparak konu sahibini incitmeden ücretsiz ahrefs raporu isteyebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz konular tamamen örnektir.Güncelliğini yitirmiş olanlar olabilir.Biz örnek olması açısından o konu linklerini ekledik.Sizler dediğimiz gibi araştırma yaparak ücretsiz ahrefs raporu sunan kişilere denk gelebilirsiniz.

Ek olarak ücretsiz ahrefs raporu sunan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz hepsinden Allah razı olsun.Sonuçta bu işlemler parayla yapılıyor.Fakat onlar hiçbir karşılık beklemeden ihtiyacı olan insanlara ücretsiz yardım ediyorlar.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

  1. İyi günler ücretsiz olarak sadece bir kez mi rapor alabiliyoruz? Ücretsiz kayıt mümkün değil mi?

    1. Efendim Lite paketini alırsanız aylık 99 dolara ilk 2 haftayı ücretsiz veriyor.Yani 6 haftalık 99 dolar ödemiş oluyorsunuz diye biliyorum.Bunun dışında ücretsiz sürümü yok sanırım.Ama bazı yerlerde ilk 2 hafta ücretsiz olduğundan ödemeyi çekmiyor yazıyor ilk 2 hafta ücretsiz kullanırsınız sonra kartı iptal edersiniz bu da bir yöntem ama işe yarar mı bilmiyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir