Ücretsiz Bitcoin Cüzdan Kodu Nasıl Oluşturulur?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere ücretsiz şekilde bitcoin cüzdan kodu oluşturmayı anlatacağız.Umarız faydalı olur.

Son zamanlarda bitcoin fiyatlarının artması sebebiyle herkes bu sektöre giriş yapmak istiyor.Sektöre yeni giriş yapanların da akıllarındaki en önemli soru bu bitcoin cüzdan kodu nasıl oluşturulur sorusudur.Daha doğrusu bitcoin cüzdan kodunu kendimize özel nasıl oluşturabiliriz sorusunun cevabını herkes merak ediyor.

Şimdi sizlere maddeler halinde ücretsiz bir şekilde kendimize özel bitcoin cüzdan kodu nasıl oluşturabiliriz onu anlatacağız.

1-) Öncelikle arkadaşlar sitemiz blockchain.info‘dur.Buradan ücretsiz bir şekilde bitcoin cüzdan kodu oluşturacağız.Site tamamen güvenilirdir.İnternetten yorumları okuyarak araştırabilirsiniz.

2-) İlk önce kayıt olmak için buradaki adrese giriyoruz.(Linke giremeyenler için adres “https://blockchain.info/tr/wallet/” burasıdır.)

3-) Ardından siteye girdikten sonra sağ üst tarafta yer alan “Sign Up” butonuna basıyoruz.

4-) Buradan mail adresimizi ve şifremizi oluşturup sisteme kayıt oluyoruz.

5-) Siteye kayıt olduktan sonra artık mail adresimizi ve şifremizi yazarak siteye giriş yapıyoruz.Siteye giriş yaptıktan sonra sol üst taraftaki “Dashboard” sayfasını açıyoruz.

6-) Sonrasında açılan sayfada “BE YOUR OWN BANK.” yazısının alt tarafında yer alan “Al” butonuna tıklıyoruz.

7-) Sonrasında ise karşımıza kendimize özel oluşturduğumuz bitcoin cüzdan kodumuz gelecektir.Cüzdan koduna aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi kırmızı alanda çevrili yerden ulaşabilirsiniz.

😎 Evet arkadaşlar işlem bu kadar.Son olarak bitcoin cüzdan kodunuzu sağ tarafta yer alan “Kopyala” butonuna basarak kopyalayın ve istediğiniz yerde kullanın.

Bu sayede ücretsiz bir şekilde kendimize özel bitcoin cüzdan kodu oluşturmuş olduk.Bu kod ile artık her yerden bitcoin alım ve satım işlemleri yapabilirsiniz.Bu cüzdan kodu tamamen size ait olacak ve başkası kullanamayacak.

Bitcoin cüzdan kodu genellikle “1Ge6AZfvezy34jg7y12tygL1nr94Fwtx5u” şeklinde olmaktadır.Bu yazdığım örnek bir bitcoin cüzdan kodudur geçerli değildir yani.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olmuştur.İlerleyen zamanlarda bitcoin hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.Herkese iyi çalışmalar kolay gelsin dileriz…

YORUMLAR

  1. […] önceden ücretsiz bitcoin cüzdan kodu nasıl oluşturulur adlı yazımızda bitcoin cüzdan alma yöntemini anlatmıştık.Şimdi de sizlere bitcoinden sonra […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir