Ücretsiz Kişilik Testi Yapmak

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere ücretsiz kişilik testini nereden ve nasıl yapabiliriz onu anlatacağız.

İnternette bir çok yerde ücretsiz kişilik testi yapan sitelere denk gelebilirsiniz.Fakat şimdi sizlere bugüne kadar en detaylı ve en kesin kişilik testi sonuçları veren bir siteyi tanıtacağız.Bu site sayesinde kişiliğinizin tanımını en net şekilde öğrenebileceksiniz.Tabii ki tam olarak kişiliğinizin sonucunu öğrenmek için tüm sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.Şimdi siteye ve nasıl kişilik testi yaparız onu anlatmaya geçelim.

1-) Öncelikle site adresimiz “www.16personalities.com/tr” burasıdır.Buradan siteye girebilirsiniz.

2-) Ardından açılan sayfada aşağıdaki “Teste Girin” butonuna basmamız gerekiyor.

3-) Sonrasında ise karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak ve bu görselin altında sorular çıkacak.Onları tamamen çözüyoruz.Yaklaşık 10 sayfadan oluşan toplam 60 soru bulunuyor.Her sayfada 6 soru var.Hızlı bir şekilde çözebilirsiniz maksimum 10 dakikanızı alır.

4-) Ardından 10. sayfaya geldiğinizde son soruyu da çözdüğünüz zaman “Sonuçlar” butonuna basıyoruz.

5-) Sonrasında ise karşımıza kişilik testimizin sonucu çıkıyor.Bizim editör arkadaşlarımızdan birisinin yaptığı sonuca göre kişiliği “Arabulucu” çıktı 🙂 Bakalım sizde ne çıkacak yorum kısmına bekliyoruz.

Ek olarak sorular cevap verirken nötr vermemeye çalışın yani oradaki yeşil ve mor renkli çemberlerden birine tıklamaya çalışın.Daha iyi sonuçlar almak için nötr vermekten kaçının.

Evet arkadaşlar bu şekilde ücretsiz kişilik testi yapabiliyoruz.Umarız beğenmiştirsiniz.Herkese iyi günler dileriz…

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir