Web Sitelerin Günlük Gelirlerini Gösteren Siteler

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere web sitelerin günlük gelirlerini gösteren bir kaç siteyi tanıtacağız.Bu siteler sayesinde web sitelerinin günlük ortalama kazançlarını öğrenebileceksiniz.

Hiç web sitelerinin günlük kazançlarını merak ettiniz mi?Eğer cevabınız evet ise bu konu tam size göre.Aşağıda paylaşacağımız sitelere girerek istediğiniz sitenin ismini yazıp günlük kazanç sorgulaması yapabilirsiniz.Tabii ki bu değerler ortalama olarak veriliyor.Yani kesin kazançları olmasa da çok yakın hesaplanmaktadır.

Şimdi web sitelerin günlük gelirlerini hesaplayan siteleri paylaşalım.

==> www.websiteoutlook.com
==> www.statmyweb.com/tools/website_worth
==> www.worthofweb.com/calculator

Evet arkadaşlar siteler bu şekilde.Şimdi örnek olması açısından 2. siteye girelim ve facebook.com’un günlük kazancına bakalım.

Öncelikle siteye giriyoruz.Buradaki linke tıklayarak girebilirsiniz.Ardından boş kutuya “https://www.facebook.com/” veya siz hangi sitenin gelirini hesaplamak istiyorsanız o siteyi yazıyoruz.

Ardından yandaki “Get worth” butonuna basıyoruz ve günlük gelirinin hesaplanmasını bekliyoruz.

Sonrasında ise karşımıza “Daily revenue” yani Türkçe olarak günlük gelir çıkacaktır.Facebook’un günlük 59 milyon dolar geliri var diyor.Ne kadar doğrudur bilinmez.Fakat dediğimiz gibi bu değerler tamamen ortalamadır.Daha yüksek ve daha az da olabilir.Ama yaklaşık değerler bu şekildedir diyebiliriz.Koskoca facebook günlük bu kadar kazanıyor mudur bizce kazanıyordur.Fakat yine de tam rakam bu değildir diyebiliriz.

NOT=Üstte mavi renkle yazdığımız diğer sitelerden de günlük gelir hesaplaması yapabilirsiniz.

Bu şekilde tüm web sitelerin sorgulamasını yaparak günlük ortalama gelirlerini hesaplayabilirsiniz.Umarız faydalı olur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir