Yandex Disk Dosya İndirme Limiti Aşıldı Sorunu Çözümü

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere yandex disk üzerinden dosya indirme limiti aşıldı sorununun çözümünü paylaşacağız.İyi okumalar dileriz.

Çoğu zaman internetten eğitim üzerine ders notları vb. dosyalar indirmek istediğimizde yandex disk üzerinden indiririz.Bazen de yandex disk dosya indirme limiti aşıldı diye bizlere bir uyarı verir ve dosyayı indirmeye müsaade etmez.Bu uyarı genelde fazla indirilen bir dosya için verilir yani yandex’in kendi verdiği bir uyarıdır.Bu uyarının sizin bilgisayarınızla veya hesabınızla bir alakası yoktur.Peki bu indirme limiti sorununu nasıl çözeriz şimdi sizlere maddeler halinde anlatalım.

1-) Öncelikle arkadaşlar yandex disk sitesine girip üye oluyoruz.”disk.yandex.com.tr” bu siteye girerek yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

2-) Üyelik oluşturduktan sonra indirme limiti uyarısı veren dosyamızı açıyoruz.Siz dosyayı açtığınızda “Dosya indirme limiti aşıldı.Dosyayı ancak yandex disk’e kaydedebilirsiniz.” şeklinde bir uyarı alacaksınız.İşte o uyarının üstünde yandex diske kaydet butonu var oraya basıyoruz.

3-) 2. maddede dediğimiz gibi yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Yandex.Disk’e kaydet” butonu çıkacak.Oraya basıyoruz.

4-) Tabii bu işlemi yaparken yandex disk sistemine giriş yapmış olmamız gerekiyor.Yani üye olup giriş yapmanız gerekiyor.Ardından diski kendi hesabımıza yüklemiş olduk.Şimdi sol taraftaki menülerden “Dosyalar>Tüm Dosyalar” butonuna basıyoruz.

5-) Çünkü buradan yandex diskimize kaydettiğimiz dosyayı arayıp bulacağız.Diske kaydettiğiniz dosyayı bulmak için yukarıdaki arama butonunu kullanabilirsiniz.

6-) Dosyayı bulduktan sonra sağ alt tarafta aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi indirme butonu gözükecek.İşte oraya tıkladığınız otomatik olarak tarayıcınız kaydettiğiniz dosyayı indirmiş olacak.

7-) Evet arkadaşlar işlem bu kadardır.Yandex diskte indirme limitinden dolayı aldığınız hatayı bu şekilde çözerek dosyayı indirebilirsiniz.

Not=Lütfen yandex disk sistemini eğitim amaçlı kullanın.Yani ders notları,okul materyalleri vb. işler için kullanın.Yandex disk üzerinden illegal dosyalar indirmeyin ve indirtmeyin.Teşekkürler.

Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi dersler iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir