Youtube Kanala Kimler Abone Olmuş Nasıl Öğrenilir, Nereden Bakılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Youtube kanalına kimler abone olmuştur nasıl ve nereden öğrenilir onu anlatacağız.

Youtube’da kanal sahiplerinin en merak ettiği konulardan birisi de kanala abone olanların isimlerini görmektir. Youtube’da abone olan kişileri öğrenerek karşılıklı aboneleşebilirsiniz veya abone olan kişilerin kanallarını gözden geçirebilirsiniz. Yani aslında sosyal medyada takibe takip yani karşılıklı takipleşme gibi Youtube’da da karşılıklı birbirinize abone olabilirsiniz. Sadece bu da değil. Kanalınıza abone olanların abone olduğu tarihleri bile öğrenebiliyorsunuz. Abone olanların isimleri Youtube Ayarlar kısmında yok farklı bir yerden bakılıyor. Şimdi sizlere kanalınıza kimler abone olmuştur nasıl bakabilirsiniz onu resimler eşliğinde anlatalım.

Youtube Kanalımıza Kimler Abone Olmuş Nereden Öğreniriz?

1-) Öncelikle Youtube kanalınıza abone olan kişileri öğrenmek için Youtube Studio‘ya giriş yapıyoruz. “studio.youtube.com” adresinden Youtube Studio’yu açabilirsiniz. Youtube Studio’ya giriş yaptıktan sonra sol panelden en üstteki “Kontrol paneli” kısmını açıyoruz.

2-) Ardından açılan sayfada en aşağı tarafta “Son aboneler” bölümü karşımıza çıkacak. İşte buradan kanalınıza abone olan tüm kullanıcıları öğrenebilirsiniz. Son aboneler bölümünün aşağısındaki “Tümünü Göster” butonuna basarak abone olan tüm kullanıcıları daha detaylı görebilirsiniz.

3-) Tümünü göster butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir pencere karşımıza çıkacak. İşte burada size abone olmuş tüm kullanıcıları görebileceksiniz. Dilerseniz sağ üst taraftaki seçenekte tarihi kısaltarak yakın zamanda abone olanların listesini çıkartabilirsiniz. Kısacası burada kanalınıza abone olmuş tüm kullanıcılar mevcut olacaktır.

4-) Ek olarak bu kısımda size abone olan kullanıcıların hangi tarihte, hangi yıl abone oldukları da yazacaktır. Böylelikle kanalınıza abone olan kişileri bulabiliyorsunuz. Kısacası tekrarlamak gerekirse; kanalınıza abone olan kişileri bulmak için ilk olarak Youtube Studio’dan Kontrol paneline giriyoruz ve ardından en alttaki son aboneler bölümünü açıyoruz. Buradan size abone olmuş kullanıcılar kimlerdir öğrenebilirsiniz.

Bu şekilde Youtube kanalınıza kimlerin abone olduklarını öğrenebilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi çalışmalar bol aboneler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir