Youtube’da Anlık Canlı Yayın Yapan Tüm Kanallara Nereden Bakılır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Youtube üzerinden anlık canlı yayın yapan tüm kanalların isimlerine ve listesine nasıl ulaşırız onu anlatacağız.

Youtube dünyanın en büyük video sitelerinden birisidir. Artık yavaş yavaş televizyonu geçeceği düşünülüyor. Hatta bazı araştırmacılara göre youtube televizyondan daha çok izleniyor. Hal böyle olunca özellikle TV kanalları Youtube.com üzerinden kendi kanalları açtılar. Bu şekilde insanlar televizyon yerine Youtube üzerinden de canlı yayınla TV kanalları izleyebilir. Youtube’da canlı yayın yapan tabii ki sadece TV kanalları yok. Bir sürü kanal mevcut. Oyun, yazılım, spor, haber vb. alanlarda bir sürü kanal aynı anda canlı yayın yapabiliyor. Peki youtube üzerinden bu canlı yayın yapan kanalların listesine hızlı şekilde nasıl ulaşırız hemen onu anlatalım.

Youtube’da Canlı Yayın Yapan Tüm Kanallara Ulaşmak

1-) Öncelikle youtube.com sitesine giriş yapıyoruz. Ardından sol menüden aşağıda gördüğünüz gibi “Canlı” kısmı mevcut. Ona tıklıyoruz.

2-) Böylelikle hızlı yoldan canlı yayın yapan tüm kanalları listelemiş oluyoruz. Artık buradan istediğiniz kanalı canlı yayınlı şekilde izleyebilirsiniz.

3-) Canlı yayın kanallarının devamı için sağ taraftaki ok butonuna basarak diğer kanallara göz atabilirsiniz.

Bu şekilde canlı yayın yapan kanallara göz atabilir ve ücretsiz şekilde yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir