Youtube’da Beğendiğim Videolara Nereden Bakarım?

Merhabalar bu yazıda sizlere Youtube’da beğenilen videoların listesine nereden ulaşırız onu anlatacağız.

Youtube dünyanın en büyük video izleme sitelerinden birisidir. Hemen hemen her alandaki videoları ücretsiz olarak Youtube üzerinden izleyebiliyoruz. Haliyle bir çok video bulunan bu sitede beğendiğimiz videolar da olabiliyor. Gün geliyor bu beğendiğimiz videolara tekrardan göz atmak istiyoruz. Aslında bazen de bilerek videoyu beğeniyoruz ki sonradan kolaylıkla bulup izleyebilelim. Ama daha çok gerçekten beğendiğimiz için beğeniyoruz. Sonradan ise bunları tekrardan izlemek isteyebiliyoruz. İşte bunun için Youtube’da beğenilen videoların listesine ulaşabileceğiniz bir bölüm mevcut. Şimdi buraya nasıl gireriz onu anlatalım.

Youtube’da Beğenilen Videolar Tekrar Nasıl İzlenir?

1-) Youtube’da beğendiğiniz videoları tekrar görmek için öncelikle Google gmail hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Yani youtube hesabınıza giriş yapın. Ardından www.youtube.com anasayfasını açın. Sonrasında sol menüden “Beğendiğim videolar” kısmına tıklayınız.

2-) Sonrasında burada youtube’da tüm beğenmiş olduğunuz videoların listesi çıkacaktır. Buradan beğendiklerinizi kontrol edebilir veya tekrardan izleyebilirsiniz.

3-) Yukarıda gördüğünüz gibi beğenmiş olduğunuz videolar liste halinde bu sayfada çıkmış olacaktır.

Bu şekilde Youtube’da beğendiğiniz videolara göz atabilir ve tekrardan izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir