Youtube’da Bir Kanalın En Çok İzlenen Videolarına Nereden Bakılır?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Youtube’da bir kanalın en çok izlenilen videolarını nasıl buluruz, nereden bakarız onu göstereceğiz.

Youtube dünyanın en çok ziyaret edilen video sitesidir. Hatta Google’den sonra en çok Youtube’a giriliyor. Alexa sıralamasından bu değere bakabilirsiniz. Haliyle son yıllarda Youtube’a rağbet ciddi oranda artış gösterdi. Bu durum da yeni kanalların açılmasını sağladı diyebiliriz. Bunun yanı sıra siteye giren ziyaretçiler yeni kanal keşfederken ilk olarak en çok izlenen videolarına bakmak istiyorlar. Sonuçta bir kanalın en çok seyredilen videolarını herkes merak eder illaki. Bu bakımdan bu araştırmayı yapabilirler. Peki bir kanalın en çok seyredilen videolarını nereden buluruz şimdi maddeler halinde onu anlatalım.

Youtube Kanalların En Çok İzlenen Videolarına Nasıl Bakılır?

1-) Öncelikle Youtube’da hangi kanalın en çok izlenen videolarına bakacaksanız o kanalın sayfasını açıyoruz. Biz beğendiğimiz bir kanal olan Kafalar kanalı üzerinden size anlatım yapacağız. Kanalın sayfasını açtıktan sonra yukarıdaki menülerden “Videolar” kısmına giriyoruz.

2-) Ardından sağ üst taraftan “Sıralama Ölçütü” bölümüne tıklıyoruz.

3-) Sonrasında buradan “En popüler” seçeneğini seçiyoruz.

4-) Ardından kanalın en çok izlenilen videoları yukarıdan aşağıya doğru sırasıyla karşımıza çıkmış olacaktır.

5-) Mesela Kafalar kanalının en çok izlenen videosu yorumlarla şarkı videosudur. Toplamda 14 milyon kez seyredilmiştir. Ardından burada 13 milyon, 12 milyon şeklinde en çok izlenen videolar karşımıza sırasıyla çıkacaktır. Bu anlatımı Kafalar kanalını beğendiğimiz için onun üzerinden yaptık. Kendilerine başarılar diliyoruz. Umarız 10 milyon aboneye ulaşırlar çünkü hak ediyorlar.

Bu şekilde kanalların en çok izlenen videolarına ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir