A Haber Whatsapp İhbar Hattı (Güncel) Numarası

Herkese selamlar arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere A Haber televizyon kanalının whatsapp ihbar hattı numarasının güncel halini paylaşacağız.

Günümüzde whatsapp kullanımının artması televizyonlara da yansımıştır. Artık hemen hemen tüm tv kanallarının whatsapp ihbar haber hattı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de A haber kanalıdır. Normalde önceden tek bir konu altında tüm numaraları paylaşmıştık fakat numaralar sürekli değişebiliyor bu yüzden bu yazımızda en güncel halini sizlere aktaracağız.

A haber kanalına haber değeri taşıyan videolarınızı, belgelerinizi, resimlerinizi, dosyalarınızı vb. dökümanları artık whatsapp programı üzerinden yollayabileceksiniz. Aşağıda paylaşacağımız numarayı rehberinize ekleyerek video veya resim gönderme işlemi yapabilirsiniz. Haber değeri taşıyan dosyanızı gönderdikten sonra isim soyisim ve adres bilgilerinizi de gönderirseniz A haber çalışanları sizin yolladığınız verileri daha da dikkate alabilir ve canlı yayında sizin haberinizi paylaşabilir.

Şimdi lafı uzatmadan a haber whatsapp haber ihbar hattı numarasını paylaşalım. Ardından direkt mesaj atma linkini de paylaşacağız. Bu linke tıkladığınızda direkt olarak whatsapp açılmış olacak ve numarayı rehberinize eklemeden mesaj atabileceksiniz.

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası (Güncel);

  • 0505 188 10 00

Whatsapp ile direkt olarak iletişime geçme linki;

Numara bu şekildedir. İster numarayı rehberinize ekleyip öyle kanala mesaj atın. İsterseniz de üstte paylaştığımız direkt olarak iletişime geçme linkine tıklayın ve ardından whatsapp uygulaması üzerinden direkt a habere mesaj yollayın. Tercih sizin. Fakat bu linke tıklama işi mobil telefonlarda oluyor diyebiliriz yani bilgisayarlardan eğer whatsapp web’e girmediyseniz çalışmayabilir.

NOT = Ayrıca buradaki a haberin resmi web sitesinden sürekli güncel a haber iletişim veya whatsapp numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir