A101 – Şok – Bim marketlerinin aktüel indirim günü hangi gündür?

Türkiye’nin en büyük 3 market zinciri a101, şok ve bim marketleridir. Her bir market zincirinin ülkemizde binlerce şubesi bulunmaktadır. Bu bakımdan hepsinin birçok müşterisi vardır. Bu tarz büyük marketlerin ise kendilerine ait aktüel ürünler için indirim günleri bulunmaktadır. Bu indirim günlerinde marketler birçok ürününde indirim yaparlar. Aktüel ürünler stoklarla sınırlı olduğu için indirim günlerinde hızlı bir şekilde tükenebilir. Bu yüzden hangi marketin indirim günü hangi gündür onu iyi bilmek gerekir.

A101, şok ve bim marketlerinin indirim günleri farklı günlerden oluşuyor. Peki bu marketlerin indirim günleri hangi gündür şimdi teker teker onu sizlere iletelim.

Başlıklar

A101 aktüel ürünler indirim günü hangi gündür?

Türkiye’nin en çok market sayısı olan marketi a101’dir. A101 marketlerinin aktüel ürünler için indirim günü PERŞEMBE günüdür. Perşembe günleri a101’e giderek birbirinden çeşitli ürünleri indirimli haliyle satın alabilirsiniz. Ama hızlı olmakta fayda var. Çünkü aktüel ürünler geldiği anda bitebiliyor. Bu yüzden perşembe günü erkenden a101’e gitmeniz gerekli. Veya tanıdık bir çalışanınız varsa ürün ayırtabilirsiniz.

Bim aktüel ürünler indirim günü hangi gündür?

Türkiye’de hemen hemen tüm mahallede en az 1 tane Bim bulunur. BİM marketler zincirinin de kendilerine ait aktüel indirim günü vardır. Bim’in aktüel ürünler için indirim günü CUMA günüdür. Cuma günleri Bim’e gidebilir ve ucuz fiyatlı indirimli eşyalar satın alabilirsiniz. Bim’de aktüel ürünler hemen tükenebiliyor. Bu bakımdan erken saatlerde markete gidip alışveriş yapmanız gerekli. Yoksa ürün o markette kalmayabilir. Eğer gittiğiniz şubede istediğiniz ürün bittiyse diğer şubelere gidebilirsiniz belki orada kalmıştır.

Şok aktüel ürünler indirim günü hangi gündür?

A101 ve Bim kadar fazla şubesi olmasa da ciddi sayıda ürün çeşidi ve şubesi bulunan ŞOK marketlerinin aktüel ürünler için indirim günleri ise ÇARŞAMBA günüdür. Yani çarşamba günleri Şok marketlerine gittiğinizde indirimli ürünlere denk gelebilirsiniz. Eğer ürünler bitmediyse satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir