Adcash Ödemeleri Hangi Gün Hesaba Yatar?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Adcash reklam firmasının ödemelerinin hangi gün olduğunu paylaşacağız.

Adcash reklam şirketi özellikle pop up ve splash reklam türlerinde on numara bir şirkettir diyebiliriz.Gerçekten pop up türünde en yüksek kazancı bu site veriyor.Üstelik ödemeler de euro şeklinde oluyor.Mesela Türk şirketlerinde 1 k pop up’a 2 tl verseler burada 2 euro veriyorlar.Bu da ortalama 8 tl ediyor.Bu yüzden eğer yüksek hitli ve pop up almak istediğiniz siteniz varsa kesinlikle adcash reklam firmasını öneririm.

Üstelik adcash ödemelerini banka hesabınıza da yapabiliyor.Tabii ki bunun için epey bir komisyon kesiyor fakat ödemeniz kesinlikle yatar.Peki adcash hangi gün ödemelerinizi yollar şimdi onu açıklayalım.

Arkadaşlar eğer ödemeyi paypal,skrill vb. banka kartı dışındaki yerlerden alacaksanız adcash ortalama her ayın 5’inde hesabınıza ödemeyi gönderir.Eğer ödemeyi banka kartınıza almak istiyorsanız yine aynı şekilde ayın 5’inde ödeme adcash hesaplarından çıkar.Fakat Türkiye’ye gelip paranızın sizin bankanıza gelmesi yaklaşık 3-4 gün sürer.Bu yüzden eğer bankaya ödeme alacaksanız ortalama ayın 9’unda hesabınıza para gelmiş olur.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bankaya ayın 9’unda ödeme gelmiştir.

Çünkü banka yoluyla ödeme talebi yaptığınızda ilk olarak paranız Türkiye’deki ana bankaya gider.Diyelim ki akbank ile çalışıyorsunuz.Ödeme ilk olarak Akbank’ın merkez bankasına gider.Ardından oradan sizin hesabınıza gelir.Bu da yaklaşık ortalama 3-4 gün sürer.Yani en geç ayın 9 veya 10’unda paranızı almış olursunuz.

Bunun dışında adcash ödeme talebini her ayın 1’i ile 10’u arasında oluşturabilirsiniz.Ardından ortalama tam 1 ay sonra da ödemenizi alabilirsiniz.Şimdilik bu kadar.Herkese bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir