Aşk Acısı Çekenlerin Dinlemesi Gereken Şarkılar

Herkese merhabalar arkadaşlar.Bu yazımda sizlere aşk acısı çekenler için dinlenilmesi gereken en iyi şarkıları paylaşacağım.Umarım faydalı olur.

Sevgilisinden ayrılan (daha doğrusu terk edilmiş diyelim buna) kardeşlerim,abilerim için hazırlamış olduğumuz bu şarkıları 1 kere de olsa dinlemenizi tavsiye ediyorum.Bu şarkılarda rahatlıkla ağyalabilirsiniz.Bu sayede içinizi bir güzel dökersiniz.Şarkının sözlerini iyi anlarsanız her dinleyişte ağlama garantisi veriyorum.Bizler yine de şarkıların yanlarına ağlatma oranlarını da ekleyeceğiz.

Konuyu biraz farklı açmak istedim.Hep bilgi hep bilgi yeter dedim artık.Biraz da siz terk edilmiş olan değerli kardeşlerimiz,abilerimiz için hüzünlü şarkılar paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.Yorumlarınızı eksik etmeyin.Maddeler halinde listeleyeyim şarkıları.

1-) Sancak – Gözümden Düştüğün An feat. Taladro & Canfeza (Ağlatma Oranı: %80)

Evet arkadaşlar favori şarkım bu.Şarkı rap-arabesk karışımıdır.Muhakkak dinlemenizi tavsiye ediyorum.Özellikle nakarat kısmı efsane diyebilirim.Youtube ve diğer video sitelerinden dinleyebilirsiniz.

2-) Sezen Aksu – Geri Dön (Ağlatma Oranı: %65)

Türkiye’nin en iyi sanatçılarından birisi olarak kabul edilen minik serçe lakaplı Sezen Aksu‘nun en acıklı şarkısı.Dinlediğinizde farklı duygulara kapılabilirsiniz.

3-) Sezen Aksu – Gidiyorum (Ağlatma Oranı: %75)

Yine Sezen Aksu’dan bir parça.Bu şarkıyı da listeme eklemek istedim.Gerçekten ses ve söz bakımından en iyi parçalardan birisi.

4-) Funda – Çaresizim (Ağlatma Oranı: %25)

Evet bu şarkının ağlama oranı biraz az.Bunun sebebi biraz hareketli bir parça olarak duruyor.Ama sözleri gerçekten on numara diyebilirim.Yine de bu şarkıyla ağlanılmaz demeyin dinlemeden bilemezsiniz.

5-) Emre Aydın – Belki Bir Gün Özlersin (Ağlatma Oranı: %20)

Bence Emre Aydın’ın en popüler şarkısı.Eminim sizin görüşünüz de benimle aynıdır.Kesinlikle dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Şimdilik en beğendiklerim bu kadar diyebilirim.Daha bir sürü var tabii ki lakin en sevdiklerimizi yazdım.İlerleyen zamanlarda listeyi arttıracağım.Sizlerin de bu tarz şarkı tavsiyesi varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz.Duruma göre konuya eklerim şarkılarınızı.Teşekkürler.

Not=Lütfen bu konuyu hiç bir yerde paylaşmayın.Sadece size özel.Başkaları sizin üzüldüğünüzü bilmesin.Kendi içinizde üzülün dışarıya yansıtmayın…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir