Bim Kaçta Kapanıyor? Kaçta Açılıyor?

Herkese iyi günler dileriz değerli mmsrn.com takipçileri.Bu yazımızda sizlere Bim mağazalarının açılış ve kapanış saatlerini paylaşacağız.

BİM(Birleşik Mağazalar A.Ş.) Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisidir.Neredeyse her ilçede hatta İstanbul’da hemen hemen her caddede BİM bulunmaktadır.Bazı kişilere göre espri olarak her sokakta bulunduğu iddia edilir.

Bim marketler zincirinin bu denli büyümesindeki en önemli faktör ucuz ve kaliteli gıdalar satmasıdır.Dışarıya göre az da olsa indirimli satışları mevcut.Bunun yanı sıra Bim’in kendi ürettiği malları da var.Bunlar da oldukça kaliteli ve çok uygun fiyatlardadır.

Hal böyle olunca Bim’in açılış ve kapanış saatleri merak ediliyor.Çünkü özellikle geceleri market ihtiyacı olduğunda bime gitmek istiyoruz fakat Bim maalesef akşam erken vakitlerde kapanıyor.Peki Bim kaçta açılıyor ve kapanıyor şimdi onu yazalım.

Bim Kaçta Kapanıyor?

Bim hafta sonu akşam 21:00‘da kapanmaktadır.

Bim hafta içi akşam 21:00‘da kapanmaktadır.

Bim Kaçta Açılıyor?

Bim hafta sonu sabah 09:00‘da açılmaktadır.

Bim hafta içi sabah 09:00‘da açılmaktadır.

Bu yazımızda Bim’in açılış ve kapanış saatlerini öğrendik Şimdilik bu kadar.Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.Sağlıcakla kalın…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir