BİM Marketlerinin Toplam Mağaza Sayısı Kaçtır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Bim marketler zincirlerinin toplam kaç tane şubesi vardır onu paylaşacağız.

Bim Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden birisidir.Hal böyle ki hemen hemen her mahallede hatta her caddede hatta bazı kişilere göre her sokakta Bim market bulunuyor.Üstelik Bim’in sadece Türkiye’de değil orta doğu ve kuzey afrika’da da bir çok mağazası bulunuyor.

Peki bu Bim marketlerinin toplam kaç tane mağazası var şimdi onu paylaşalım.

Toplam Kaç Tane BİM Marketleri Vardır?

Türkiye’de toplamda 5623 tane Bim mağazası bulunuyor.Bunun dışında Kuzey Afrika ve orta doğu bölgelerinde ise yaklaşık 544 tane şubesi bulunuyor. Yani Bim marketlerinin toplamda 6167 adet şubesi bulunmaktadır.

NOT = Fakat Bim’in sitesinde toplamda 6200 mağazanın olduğu yazıyor.Büyük ihtimalle en güncel verilere göre toplamda 6200 adet bulunuyor.

Tabii ki bunlar son verilere göre çıkan sonuçlardır.Gün geçtikçe Bim yeni yeni mağazalar açmaya devam ediyor.Örneğin geçtiğimiz haftalarda Güngören’de tramvay yoluna yeni bir Bim açıldı.

Üstte de yazdığımız gibi Bimin kendi sitesinde 6200 mağaza yazıyor.Ama başka bir kaynakta 6167 adet yazıyor.Kısacası hemen hemen bu sayılarda bir şey diyebiliriz.

Şimdilik bu kadar.Herkese iyi günler dileriz.Teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir