Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Yayınlanma Günü Mü Değişti?

Merhabalar bu yazımızda sizlere çok güzel hareketler bunlar 2 programının yeni yayın gününü paylaşacağız.

Çok güzel hareketler bunlar Kanal D’nin en sevilen ve reyting alan programlarından birisidir. Yılmaz Erdoğan’ın liderliğinde onlarca oyuncu birbirinden komik skeçleriyle sahne almaktadır. En çok merak edilen soru çgnb 2’nin yeni yayım günü ne zamandır şimdi onu öğrenelim.

ÇGHB 2 Yeni Yayın Günü ==> Çarşamba günü saat 20:00’da Kanal D’de!

ÇGHB 2 Yeni Yayın Günü (Yayın Günü Tekrar Değişti) ==> Pazar günü saat 20:00’da Kanal D’de!

Normalde çok güzel hareketler bunlar 2 her pazar günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Fakat geçtiğimiz haftalarda yeni bir değişiklik yapıldı. Artık bundan sonra çok güzel hareketler bunlar 2 programı her hafta çarşamba günü saat 20:00’da ekranlara gelecektir. Yani artık pazar gününü beklemeye son diyebiliriz. Programı hafta içi çarşamba günü kanal d den izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler youtube kanalından da ücretsiz izleyebilirler. Program biter bitmez yani saat gece 12 gibi skeçler bölüm bölüm youtube kanalına yüklenmektedir.

Bu arada programın yayın gününün değişmesi ile ilgili bazı rivayetler vardır. Bildiğiniz gibi TV 8’in reyting rekorları kıran programı Survivor geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Haliyle Survivor cumartesi ve pazar günleri yayınlandığı için çghb 2’de pazar günü olduğundan reyting az gelir diye çarşambaya alındı diye bir görüş var. Ne kadar doğrudur bilemeyiz. Sonuçta çarşamba günleri de reytinge oynayan bir sürü dizi mevcut. Ama sonuçta çarşamba günleri de olsa yine yayınlanmaya devam edecektir. Televizyondan ÇGHB 2’yi izleyemezseniz dediğimiz gibi Youtube kanalından ücretsiz izleyebilirsiniz.

<<<YAYIN GÜNÜ TEKRARDAN DEĞİŞTİ>>>

Arkadaşlar yeni yapılan değişiklikle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 tekrardan eski gününe yani pazar gününe alındı. Bundan böyle yine pazar günleri kanal d ekranlarından programı izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda bir bölüm youtube’a geç yüklenmişti. Ama artık o sorun da çözüldü diyebiliriz. Bundan sonra yine eski gününde ve yine pazar gecesi hemen youtube’da yayınlanmak üzere program ayarlanmıştır.

GÜNCELLEME = Arkadaşlar çok güzel hareketler bunlar 2’nin yayın günü tekrardan değişti. Yani geçtiğimiz haftalarda reytinglerden dolayı çarşambaya alınmıştı. Fakat sonradan tekrardan değişiklik oldu ve eski gününe Pazar gününe tekrar alındı. Yani bundan sonra ÇGHB2 tekrardan Pazar günü saat 8’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Ardından Youtube kanalına yüklenecektir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir