CS:GO Toplu Skin Pazarı

Çoğu oyuncu için CS:GO skini satmak yaygın bir atkivite. Düşüşlerde ganimeti kapıyorlar ve oyun rütbesi edinerek kazanıyorlar. Satışı, çoğu zaman pizza ya da sinema bileti için yeterli harçlık çıkartıyor. Ancak, skin alıp satarak kendilerini geçindiren oyuncular da mevut, fakat bu nadir bir durum.

Alım satımın öbür tarafında işlerin nasıl gittiğini görmek istedik. Ticaret platformu skins.cash yakın zamanda aylık bir milyon ziyaret trafiğine ulaştığını açıkladı. Oyuncuların ticaretini yaptığı en popüler CS:GO oyuniçi itemlerini sorduk. İşte skins.cash’te en çok satan TOP 10 listesi:

  1. Gamma 2 Kasası
  2. Kroma Kasası
  3. Anka Operasyonu Kasası
  4. Öncü Operasyonu Kasası

İlk sıraları kasaların kapmasına şaşırmadık. Bunlar, bir oyuncu yeni bir rütbeye ulaştığında veriliyor. Ayrıca bazı popüler ucuz itemler platformda satılamıyor. Sonunda, beşinci sırada ilk skini görüyoruz.

  1. AK-47 | Kırmızı Çizgi
  2. AWP | Solucan Tanrısı

Sonra da sonuna kadar mantıklı bir oyuniçi itemi yedinci sırada buluyoruz. İlk dört sıradakiler birer kutu ve onlar anahtarları olmadan açılamazlar.

  1. Gamma 2 Kasası Anahtarı

AK-47 skinleri TOP 10’da bir değil iki yer işgal ediyorlar.

  1. AK-47 | Seçkin Yapım

Kutulara geri döndük.

  1. Avcı Silah Kasası

Bir diğer anahtar da skins.cash sıralamasının sonunda yer alıyor.

  1. Gamma Kasası Anahtarı

Skins.cash’ten toplu satış API’si.

Platformda her gün ticareti yapılan yalnızca birkaç yüz skin var. Haziran 2016’dan beri siteye satılan skinlerin sayısı 3 milyon cismi geçiyor. Bu devasa bir rakam. Bunun sebebi kısmen birkaç daha küçük hizmetin elde ettikleri itemleri toplucada skins.cash’e satması. Bu amaç doğrultusunda, Skins.cash yakın zamanda toplu alım satımlar için API’sini müşterilerine sundu. [email protected] adresine mail gönderilerek bu konuda bilgi alınabilir.

Güvenebileceğiniz bir skin ticareti platformu olması iyi bir şey. Tabi ki, fiyatlar Steam Pazarı’ndan biraz daha düşük, ancak zaten bu yüzden Valve’nin sanal dolarları yerine gerçek para alıyorsunuz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir