CS:GO Skin Pazarından Uygun Fiyata İtem Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere CS:GO oyunu için en ucuz item satan skin market sitesini tanıtacağız.

Counter Strike, dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisidir. İlk çıktığı andan itibaren gerek internet kafelerde gerekse evlerden online olarak çok sayıda oynandı. Hatırlayanlarınız vardır CS 1.6 ‘yı evlerimizden ip adresi girerek online şekilde oynuyorduk. Fakat zamanla güzelleşen CS son olarak 2012 yılında Counter-Strike: Global Offensive isminde piyasaya çıktı. Çıktığı ilk andan itibaren de çok sayıda olumlu eleştiri aldı. Zaten istatistiklere baktığımızda da ne kadar oyuncu tarafından oynandığı görebiliyoruz. Halihazırda Steam platformunda en çok oynanan ve en çok satın alınan oyunlar listesinde yer almaktadır. Ayrıca CS:GO’nun uluslararası turnuvaları da mevcuttur. Hatta geçtiğimiz yıllarda CS:GO’da ülkemiz dünya şampiyonu olmuştu. Buradan takımımıza sonsuz başarılar dileriz.

CS:GO ‘nun en beğenilen taraflarından birisi ise itemlerin şekilleri ve skin eşyalarıdır. Mesela diyelim ki oyunda Deagle silahını kullanacaksınız. Normalde bu silah düz renkte oluyor. Fakat siz özel Deagle skini yani özel şekilli silah alırsanız oyundaki Deagle’niz şekilli görünmüş olur. Aynı şekilde diğer itemler de böyle görünmektedir. Bu skinler oyun oynadıkça kazanılabildiği gibi bazı resmi skin marketlerden de uygun fiyata satın alınabiliyor. Örneğin dmarket.com/tr isimli sitede birbirinden indirimli güzel itemler yer almaktadır. Bu siteye girerek ucuz fiyattan CS:GO itemleri (silah, bıçak, knife, ak-47 ve benzeri) satın alabilirsiniz. Tabii ki sadece satın alma değil isterseniz skinleriniz varsa bu site üzerinden de satabilirsiniz.

CS:GO skin satın almak için yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi adresini verdiğimiz web sitesine giriş yapabilir ve oradan beğendiğiniz skinleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Site aslında uluslararası İngilizce bir sitedir. Fakat Türkçe dil desteği de mevcuttur. Hiç zorlanmadan ucuz fiyatlara bu site üzerinden skin satın alabilirsiniz. Üstelik sitenin teması yani tasarımı da gayet güzeldir. Giriş yaptığınızda zaten anlayacaksınız.

Bunlara ek olarak sitede sadece CS:GO pazarı bulunmuyor. Bunun yanı sıra Dota 2, Life Beyond vb. gibi oyunların itemleri de satılmaktadır. Yani CS:GO başta olmak üzere dünya çapında çok oynanan oyunların skinleri bu sitede uygun fiyattan satılmaktadır.

Ayrıca en önemli şeyi söylemeyi unuttuk. Bu site sadece skin satın almak için kullanılmıyor. Diyelim ki skin, item, eşyalarınız var. Bu siteye ücretsiz üye olarak bu itemlerinizi bu site üzerinden satabilirsiniz. İster yüksek fiyattan satın isterseniz de uygun fiyattan satın hepsini bu site üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca sitede takas yöntemi de mevcuttur. Yani skinlerinizi takas yoluyla da diğer oyuncularla değiştirebiliyorsunuz. Kısacası Steam platformunda nasıl sandık, skin, item, eşya vb. şeyler satılabiliyorsa www.dmarket.com sitesi üzerinden de diğer oyunculara itemlerinizi satabilirsiniz. Bu açıdan gerçekten çok güzel bir platform diyebiliriz. Siteye girip inceleme yapabilirsiniz. Son olarak site hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak aşağıda bizlere yazabilirsiniz. Teşekkürler iyi eğlenceler bol ticaretler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir