En Güzel 5 Fon Müziği (Slow ve Duygusal)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere en beğenilen 5 fon müziğini paylaşacağız.

Fon müzikleri genelde slaytlarda, ödevlerde, görsel filmlerde vb. videolarda arka planda kullanılmaktadır. Aslında bir çok fon müziği mevcuttur fakat bu yazıda sizlere en güzel 5 slow ve duygusal fon müziklerini paylaşacağız. Müzikleri youtube üzerinden aşağıya ekleyeceğiz. Yani ister ismini youtube’da aratıp şarkıyı dinleyin isterseniz de burada açıp dinleyebilirsiniz. Şimdi sırasıyla 5 fon müziğini sizlere iletelim.

Başlıklar

En Beğenilen 5 Fon Müziği

1-) Devlerin Aşkı:

Devlerin aşkı deyince aklınıza pop şarkısı gelmesin. Tam aksine bu fon müziği en iyi duygusal müziklerden birisidir. Adı üstünde 2 kişinin dev aşkını anlatır. Ayrıca bu müzik 1976 yılında çekilen devlerin aşkı filminin müziği olarak da bilinmektedir.

2-) Eklemedir Koca Konak:

Kütahyanın pınarları müziğine de benzeyen bir fonu olan eklemedir koca konak hem slow hem duygusal fon müziklerinden birisidir.

3-) Ağrı Dağı Efsanesi:

Yaşar Kemal’in kitabının ismi olan Ağrıdağı efsanesi’nin duygusal fon müziği aşağıdaki gibidir. Dinleyince illaki daha önceden dinlediğinizi anlayacaksınız. Şarkının başları yabancı gelebilir fakat sonradan asıl kısma geçiyor.

4-) Artwalk – Bleak Piano:

İnternette genelde herkesin aradığı o duygusal müzik olarak geçiyor. Genelde eski nostaljik videoların arka planında bu fon müziği yer almaktadır. Dinleyince zaten bir yerlerden hatırlayacaksınız. Bu listemizdeki en beğendiğimiz slow ve duygusal fon müziklerden birisidir.

5-) Gözlerin:

Geldik listemizin en eskiye götüren fon müziğine. Gerçekten harika bir müziktir diyebiliriz. Zaten dinleyince sizleri de eskilere götürecektir emin olabilirsiniz.

Dediğimiz gibi bu fon müziklerini videoların arka planında kullanabilirsiniz. Mesela bizim akrabaların eski resimleri olduğu bir video klibi vardı. Onun arka planına bu tarz fon müzikleri eklemiştik. Sizler de aynı şekilde kendiniz için böyle bir videolar hazırlayabilirsiniz. Fakat youtube’a eklerken dikkat edin telif hakları vs. sıkıntı olabilir. O yüzden internette paylaşacağınız zaman telif haklarını kontrol edip öyle yayınlayınız.

NOT = Bu fon müziklerine ek olarak “Al Fadimem” isimli müzik de harikuladedir diyebiliriz. Bunu da youtube üzerinden ücretsiz dinleyebilirsiniz.

En güzel 5 fon müziği bu şekildedir. Sizlerin de beğendiği ve tavsiye etmek istediği fon müzikleri varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Teşekkürler herkese keyifli dinlemeler dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir