En İyi Premium Blogger Temaları

Herkese iyi günler arkadaşlar bu yazımızda sizlere en iyi premium blogger temalarını paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Web sitelerinde wordpress’ten sonra en çok kullanılan altyapı servisi blogger(blogspot)‘dur.Wordpress’de de birbirinden güzel temalar bulunsa da aynı şekilde blogger siteler için de bir sürü premium tema bulunmaktadır.

Daha önceden en iyi wordpress temalar adında bir yazı paylaşmıştık oradan en iyi wordpress temalarına ulaşabilirsiniz.Şimdi de sizleri en iyi premium blogger temalarla baş başa bırakalım.

1-)MegaMag

Hem magazin hem de blog olarak kullanabileceğiniz MegaMag teması adete wordpress gibi bir hava veriyor.Tema o kadar kaliteli ki bu tema blogger mı diyeceksiniz.

Demo / Satın Al

2-)Logger

Bu tema ise kişisel ve genel blog siteleri için uygun bir temadır.Aynı şekilde moda ve gezi sitesi de yapılabilir.Temanın demosuna ve satın alma linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Demo / Satın Al

3-)Amazin

En iyi premium kadın-moda temalarından birisi olan Amazin temasının ücreti 21 dolardır.Gerçekten vereceğiniz parayı tamamen hak ediyor.Demoya ve satın alma linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Demo / Satın Al

4-)Masala

Her sektörde kullanabileceğiniz harika bir temadır.Temanın ücreti 20 dolardır.Ama gerçekten vereceğinize değecek bir paradır.Demodan temaya bakarak ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Demo / Satın Al

5-)XPress

Xpress bir haber temasıdır.Lakin haber sektöründe kullanabileceğiniz gibi genel blog,moda,magazin,kişisel blog hatta kurumsal sitelerinizde bile kullanabilirsiniz.Çok kullanışlı olan bu premium blogger teması 20 dolardır.Demoya ve satın alma linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Demo / Satın Al

Şimdilik en iyi premium blogger temalar bu şekildedir.Temalar ücretli olarak satılmaktadır.Demo ve satın alma linklerini paylaştık.Ek olarak temaların tamamı responsive yani mobil uyumludur.Umarız faydalı olur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir